Порядок виконання обробки інструментів KaVo

Для вашого захисту та для збереження якості інструментів KaVo
1. Підготовка

Щоб уникнути ризику інфікування під час обробки інструментів завжди одягайте
захисні рукавички.  Витягніть наконечник з INTRA – роз’єму або турбіну із з’єднувальної трубки чи перехідника MULTIflex. Витягніть бор із зажимного патрону.

Інструменти із знімними головками – витягніть головку з хвостової частини для обробки.

Повишаючі кутові наконечники– (кільця червоного кольору) та турбіни MULTIflex – як правило, такі головки не знімаются.

Хірургічні інструменти – деякі з них можуть розбираться для очистки та обслуговування (див. інструкцію з використання). Раз в тиждень очищайте зажимний патрон для кріплення інструментів та турбіни аерозолем Kavo Spray, використовуючи конічну насадку-сопло.

УВАГА! Не рекомендується залишати інструменти та турбіни Kavo в розчині дезінфектанту або очищати їх в ультразвукових приладах.

2. Очистка

Ручна очистка зовнішньої поверхні.
За допомогою тканини, зволоженої аерозолем під проточною водопровідною водой видаліть видимі забруднення з зовнішньої поверхні інструменту. Можна
використовувати спиртовий розчин (60–70%), але в ніякому випадку не замочувати інструмент в такому розчині.

Ручна очистка внутрішньої поверхні.

Здійснюється аерозолем KaVo Spray 2112А.
Інструменти та головки – використовуйте розпилюючу насадку INTRA.
Інструменти COMFORTdrive – використовуйте розпилюючу насадку COMFORTdrive.
Турбiни MULTIflex – використовуйте розпилюючу насадку MULTIflex.
Обробляйте інструменти та турбіниі з аеролозольного балочника Kavo Spray, використовуючи відповідну розпилюючу насадку. Загорніть інструмент в тканину або помістіть в пакет. Після чого коротким натиском розпиліть спрей. Якщо на тканині залишиться помітне забруднення, повторіть процедуру, допоки осад не стане чистим. Вставте зняту головку INTRA всередину розпилюючої насадки INTRA аерозольного балончика Kavo Spray, для ретельної очистки і коротконажміть на розпилювач балончика

3. Дезінфекція

Ручна очистка зовнішньої поверхні.
Протріть інструменти та турбіни дезінфектантом – FD 322 виробництва Dürr. Розпиліть дезінфектант на чисту тканину та протріть зовнішню поверхю інструменту або турбіни. Залиште дезінфектант на деякий час, щоб він почав діяти. Дотримуйтесь інструкції виробника дезінфектанту.

Ручна очистка внутрішньої поверхні.

Ефективна очистка внутрішньої частини неможлива.
Інструменти потрібно обробляти відповідно до стандарту
ISO 15883-1

Автоматична дезінфекція зовнішньої та внутрішньої поверхонь.

Kavo рекомендує термодезінфектори, які відповідають стандарту DIN EN ISO 15883. Наприклад, термодезінфектор MELAtherm 10.

4. Обробка

Ручна обробка.

Здійснюється аерозолем KaVo Spray 2112А.
Змазка та обробка інструментів, головок та турбін здіснюється після кожного автоматичного циклу дезінфекції в термодезінфекторі та перед кожним циклом стерилізації в автоклаві. Навіть якщо гігієнічна обробка інструментів перед
використанням не передбачена, важливо обробляти інструменти, головки та турбіни 2 рази в день протягом 1 сек. мастилом KaVo Spray (також див. п. 1 – очистка).

Автоматична обробка.

Прилад KaVo QUATTROcare PLUS 2124А.
Прилад для догляду за інструментами QUATTROcare з програмним управлінням забезпечує оптимальну якість обробки та підтримує робочий стан та якість інструментів та турбін. Вставте інструменти в перехідник INTRA, а турбіни – в перехідник MULTIflex приладу для догляду QUATTROcare. Якщо очистка головок INTRA здійснюється окремо, використайте спеціальний перехідник для обробки таких головок. Закрийте передню панель та запустіть автоматичну програму обробки, натиснувши на кнопку пуск. Після закінчення циклу обробки витріть залишки мастила з інструментів та дістаньте їх з приладу.

5. Стерилізація

Vacuklav 31 B+ відносяться до автоклавів класу В у відповідності з європейським стандартом EN 13060 та абсолютно надійний. Він працює за принципом фракційного попереднього вакууму і дозволяє здійснювати replique montre стерилізацію наконечників та турбін в одно-або двошаровій упаковці. Для ефективної сушки,що є необхідною умовою тривалого зберігання стерильних інструментів, Vacuklav 31 B+ створює глибокий вакуум на завершальному етапі стерилізаційного циклу. Вся інформація щодо роботи автоклаву відображається на дисплеї російською мовою.
Vacuklav 31 B+ – автономний прилад та потребує лише підключення до мережі електроживлення. Документування циклів стерелізації здійснюється за допомогою принтеру MELAprint 42 або карти пам’яті MELAflash CF Card.

6.Використання інструментів після обробки

Безпосередньо перед лікуванням вставте інструменти та турбіни у відповідні роз‘єми. Приведіть в дію наконечник і залиште його увімкненим на декілька секунд. Витріть лишнє мастило, яка може залишатись на інструменті після обробки, провірте надійність кріплення бору, справність системи водяного охолодження та рівномірність обертання.

Завершення домашнього карантину

Пацієнтам з підтвердженим діагнозом COVID-19 необхідно залишатися в домашньому карантині, доки ризик вторинної передачі збудника іншим не буде зведений до мінімуму. Рішення щодо завершення домашнього карантину повинно виноситися в індивідуальному порядку, за умови консультації з постачальниками медичних послуг та місцевим та державним відділом охорони здоров’я.

УВАГА! Одразу після кожного автоматичного циклу обробки в термодезінфекторі обробіть інструменти та турбіни спеціальними засобами.
icon icon Contact us
back-to-top back-to-top
ВІТАЄМО
Ви виграли

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ