ПАРАДОНТОЛОГІЯ

Інспе пропонує лікарям пародонтологам інструменти провідного виробника в галузі стоматології Hu-Friedy, який починаючи з 1908 року творить історію пародоонтології. Ще в 40-их роках ХХ століття Hu-Friedy в співпраці з лікарем Клейтоном Грейсі винайшли кюрети Грейсі, що стало richard mille imitacion революційною подією в стоматології. Hu-Friedy продовжує творити історію пародонтології кюретами After Five, Mini Five, Micro Mini Five

Лінія інструментів EverEdge 2.0

Нове покоління інструментів

EverEdge 2.0 від компанії Hu-Friedy

– гостріші на 72%, в порівнянні з іншими інструментами
– залишаються гострими після 500 використань
– стали зручнішими для процедури скейлінга як для лікаря так і для пацієнта

МОДИФІКАЦІЇ КЮРЕТ GRACEY

STANDART – інструменти використовуються для під’ясенної роботи на різних поверхнях груп зубів. Використовується одна ріжуча кромка. Форма робочої частини забезпечує максимальну адаптацію до поверхні зуба.

AFTER FIVE – термінальний стрижень на 3 мм довший, ніж у стандартних кюрет GRACEY, що дозволяє ефективно працювати в пародонтальних кишенях понад 5 мм. Вони мають більш тонке лезо для кращого проникнення в глибоку кишеню і мінімальної травматизації тканин.

MINI FIVE – термінальний стрижень на 3 мм довший, а лезо на 50% коротше ніж у стандартних кюрет GRACEY – для роботи у вузьких кишенях глибиною понад 5 мм.

MINI MICRO– термінальний стрижень на 3 мм довший, а довжина леза складає 20% від довжини стандартного леза. Застосовується для роботи в ділянці фуркації, в ділянці глибоких і вузьких кишень.

icon icon Contact us
back-to-top back-to-top
ВІТАЄМО
Ви виграли

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ