Гігієна. Скейлінг. Повітряно- абразивна обробка

Процедура видалення нальоту та зубного каменю проводиться за допомогою як ручних інструментів так і ультразвукових та звукових апаратів. Правильно підібрані інструменти та обладнання є основою вашої ефективною та комфорту для пацієнта.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ІНСТРУМЕНТІВ EVEREDGE 2.0

Застосування ручних інструментів є невід‘ємною частиною пародонтологічного лікування і є “золотим стандартом”. Компанія Hu-Friedy пропонує нове покоління інструментів EverEdge 2.0, які не тільки гостріші на 72%, в порівнянні з іншими інструментами, а й залишаються такими ж replica de relojes після 500 використань. Менше зусиль забезпечує легкість і зручність процедури скейлінга як для лікаря так і для пацієнта.

НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ГІГІЄНИ

рекомендовано Др. Т.Волінською

У нього входять два скейлера і дві кюрети Columbia для фронтальної та бокової групи зубів, що дозволить легко працювати в пародонтальних кишенях до 5мм.

Для якісного та ефективного
видалення зубних каменів
УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКЕЙЛЕР

VARIOS 970 LUX LED ВІД NSK

– Яскраве подвійне LED підсвічування робочої зони
– Великий світлодіодний дисплей
– функція збереження налаштувань

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКЕЙЛЕР

SONICFLEX 2008L ВІД KAVO

Найпотужніший і безшумний скейлер в своєму класі. Еліпсоподібна амплітуда коливань забезпечує захист тканин зуба внаслідок мінімального тиску насадок на оброблювану поверхню.

ПОВІТРЯНО–АБРАЗИВНА ОБРОБКА —ХЕНДІБЛАСТИНГ

Повітряно-абразива обробка дозволяє забрати зубний наліт і біоплівку з важкодоступних місць, де інші інструменти абсолютно не ефективні. Цей метод є альтернативою стандартного полірування пастами і резиновими головками, щітками.

Цей метод дозволяє виконати цілий ряд лікувально-профілактичних процедур:

– очищення поверхонь імплантатів і незнімних ортодонтичних конструкцій в порожнині рота;

– обробку фісур зубів перед їх герметизацією;

– препарування невеликих каріозних порожнин.

Все залежить від того, який порошок ви обираєте.

НАСАДКА PERIO

Використовують для зручності роботи в підясенній ділянці і значно економить витрату порошку.

Вона приєднується до апарату PROPHYflex будь-якої модифікації. Ексклюзивною особливістю такої насадки є нанесення маркування на носик у вигляді чорного кольору, як на пародонт альних зондах WHO, що дозволяє контролювати роботу в пародонтальній кишені будь якої глибини. Насадки багаторазові і легко автоклавуються.

icon icon Contact us
back-to-top back-to-top
ВІТАЄМО
Ви виграли

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ