Догляд за імплантатами

Пацієнти з дентальними імплантатами вимагають особливої турботи. Від якості щоденної та професійної гігієни залежить термін служби імплантатів. Професійну гігієну на імплантатах можна проводити лише з використання спеціалізованих інструментів та приладів

Для зонування периімплантної борозни необхідно використовувати пластикові зонди. Такі пародонтальні зонди бувають різних модифікацій, але всі вони багаторазового використання, чудово автоклавуються і вкручуються у спеціальну ручку.

ЗОНД COLORVUE PERIOSCREEN

КОЛЬОРОВЕ ЗЕЛЕНО-ЧЕРВОНЕ МАРКУВАННЯ

Яскраве зелено-червоне маркування добре помітне на фоні тканин порожнини рота. Заокруглений кінчик забезпечує безболісні вимірювання для пацієнтів. Зонд не пошкоджує імпланти і легко замінюється. Знімні зонди стерилізуються. Також дозволяє швидко і легко:

– перевірити глибину пародонтальної кишені
– відхилення зубного ряду
– неправильного прикусу
– розмір зуба до і під час препарування
– товщину планованої реставрації коронки зуба і вініра

Зонд Colorvue

жовто-чорне маркування

Яскраве жовто-чорне маркування зонда Colorvue добре помітне на фоні тканин порожнини рота. Закруглений кінчик забезпечує безболісні вимірювання для пацієнтів. Зонд не пошкоджує імпланти і легко замінюється. Знімні зонди стерилізуються.

Для надясенного скейлінгу в зоні імплантатів

Implacare II від Hu-Fried

Рекомендуємо використовувати пластикові скейлери Implacare II від Hu-Friedy для ефективного скейлінгу і дбайливої професійної гігієни пацієнтів з імплантатами. Не залишають подряпин на поверхні ортопедичних конструкцій та імплантатів. Насадки легко змінюються і стерилізуюються.

Доступні насадки Columbia 4R/4L , 204S, H6/H7

Для над'ясенного та під'ясенного скейлінгу в зоні імплантатів

Нові титанові скейлери від Hu-Friedy

Для видалення біоплівки та зубних відкладень як над’ясенно так і під’ясенно рекомендуємо використовувати титанові скейлери Hu-Friedy.

Скейлери виготовлені з того ж титанового сплаву що й імплантати та абатменти.

Ріжучі краї точно відточені і загострені після процесу анодизації, який підвищує стійкість інструменту до корозії та зносу. Інструменти можна заточувати для підтримання належної гостроти.

Інструменти доступні у модифікаціях 204SD, Langer 1/2, Mini-Five 1/2, Mini-Five 11/12, Mini-Five 13/14

ДЛЯ ЗВУКОВОГО ТА УЛЬТРАЗВУКОВОГО СКЕЙЛІНГУ В ЗОНІ ІМПЛАНТАТІВ

НАСАДКА V-P10 ДО VARIOS 970 ВІД NSK

Призначена для обробки зубних протезів та імплантатів. Виготовлена зі спеціального матеріалу, що не пошкоджує металеві поверхні і імплантати.

НАСАДКА SONICFLEX IMPLANT ДО SONICFLEX ВІД KAVO

Призначена для ефективного видалення під’ясенного зубного нальоту і зняття зубного каменю з поверхні шийки імплантату в пародонтальних кишенях до 9мм. Насадка містить одноразову пластикову робочу частину конічної форми.

ДЛЯ ПОВІТРЯНО-АБРАЗИВНОЇ ОБРОБКИ В ЗОНІ ІМПЛАНТАТІВ

PROPHYFLEX

Повітряно-абразивну обробку в ділянці імплантата можна проводити за допомогою пристрою Prophyflex з використанням періонасадки та порошку на основі гліцину Perio від KaVo, що дозволяє працювати в тяжкодоступних зонах, так як насадка обертається навколо осі на 360 градусів.

icon icon Contact us
back-to-top back-to-top
ВІТАЄМО
Ви виграли

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ