Діагностика

Перед проведенням гігієни потрібно провести діагностику порожнини рота а саме:

– виявлення карієсу і його ускладнення

– визначення рівня гігієни

– скринінг тест стану тканин парадонту

ВИЗНАЧЕННЯ ІНДЕКСУ PSR ЗА ДОПОМОГОЮ ПАРОДОНТОМЕТРА WHO

При проведенні скринінг-тесту (PSR) https:// psr.uaperio.org/, який можна провести тільки за допомогою спеціального пародонтального зонду PCP11.5B78, рекомендованого ВОЗ (WHO), від Hu-Friedy, вже на візиті професійної гігієни порожнини рота можна визначити стан тканин пародонту і зрозуміти чи достатньо лише професійної гігієни.

Якщо скринінг-тест оцінений в межах 0-1-2 балів. Або ж, можливо, потрібні додаткові методи дослідження чи детальне заповнення пародонтальной карти і консультація лікаря-пародонтолога та інших фахівців, якщо скринінг-тест 3-4 бали.

Пародонтальний зонд WHO має таку будову, що дозволяє швидко оцінити стан тканин пародонту на основі того як глибоко занурюється зонд в пародонтальну кишеню і при цьому не потрібно робити виміри в в мм.

Встановлюються бали від 0 до 4 на основі глибини занурення зонда в пародонтальну кишеню, а власне чорних кілець, розміщених на робочій частині зонду.

Порожнину рота розбиваємо на 6 секстантів і зондуємо кожен зуб з апроксимальної сторони. Дані отримані при проведенні діагностики, необхідно занести в карту первинного пародонтологічного обстеження.

icon icon Contact us
back-to-top back-to-top
ВІТАЄМО
Ви виграли

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ