Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації
Питання-Відповідь
Зубним технікам

Питання:маша (кременець):

як замовити керамічну масу

Відповідь:

Кераміку, зрештою, як і усю іншу нашу продукцію, ви можете замовити в одному з наших офісів або за телефонами (032)-240-37-05 (моб.лінія 067-67-2222-1). Можете надіслати Ваше замовлення електронною поштою на скриньку operator@inspe.com.ua Асортимент та спеціальні ціни - в переліку на нашому сайті

Питання:Сергій (Хуст):

Метал якої фірми краще використовувати для VITA VMK Master - нікелевий (працюю на Nikralium N2 ) - кобальтовий ( працюю на Argeloy N.P. Supreme) Які метали ви порадете?

Відповідь:

Доброго дня, Сергію! Основна вимога до металу - його КТР. ВМК МАСТЕР - кераміка для облицювання металевих каркасів з КТР звичного діапазону (13,8 - 15,2). Щодо нікелевого сплаву - при облицюванні будь-якою керамікою нікель може віддавати зеленим відтінком, тому важливо правильно знімати оксиди. Так само є вимоги до хромового сплаву. Щодо детальнішої інформації по обробці металу, Ви можете звернутись до техніків консультантів Володимир Мадюдя - 067-740-52-94 Максим Мельничук - 050-317-26-62

Питання:Гість (Львів):

У VM13 після другого обпалу дентину чи коректування з’являється сколювання та здуття. Якими можуть бути причини цього?

Відповідь:

Може бути кілька причин – занадто суха маса, бруд на поверхні, тощо. Радимо відвідати найближчий навчальний курс, де ви зможете отримати розлогі відповіді на усі питання під час практичних занять.

Питання:Гість (Львів):

Кераміка VM13 має сіруватий відтінок. Мені дуже важко відтворити кольори групи R. Як можна досягти оптимального результату?

Відповідь:

Може бути кілька причин – занадто мало базового дентину; неправильна температура обпалу (нижча або вища); неправильна моделювальна рідина.

Питання:Вадим (Львів):

Допоможіть,будь-ласка,вирішити проблему. Декілька років працював з VM 13 на металі Heranium NA без особливих проблем. З переходом на Wiron Ligth( КТР 13.8--14.1) на 2-3 спіканні дентину постійно з'являються тріщинки, на мою думку, схожі на невідповідність КТР. Мої експерименти з режимом охолодження (Темп. відкривання і час охолодження) малоефективні. На Heranium таких пробем не було навіть після багаторазового спікання. Порекомендуйте ,будь-ласка,режим охолодження для Вірона. Чи причина в іншому?

Відповідь:

Причин тріщин може бути багато, але щоб не витрачати багато Вашого дорогоцінного робочого часу і якомога швидше вирішити питання, радимо звернутись за консультацією до наших демонстраторів Володимир Мадюдя (067-740-52-94) та Максим Мельничук (050-317-26-62)

Питання:Микола (Теребовля):

Доброго дня. Піч для випалу кераміки Vita Vacumat 100..Якщо у Вас є можливість-надішліть мені на пошту повний мануал до цієї моделі на українській мові (російській)-буду дуже вдячний.

Відповідь:

Доброго дня, Микола. На жаль, виробник має інструкцію лише англ\німецькою мовою якщо вам потрібно налаштувати програми чи інша допомога - ви можете звернутись до нашого тех.сервісу 032-239 50 00

Питання:Вiталiй (Киiв):

Скiльки коштуватиме замiна муфеля та пiдставки на Vita Vacumat 40. Спасибi!

Відповідь:

Віталію, ситуація наступна) Спіраль нагрівальна в скляній трубці - 3 305,83 грн. Роботи по заміні - 450,00 грн. Також буде потрібне калібрування - 670,00 грн Деталізуйте щодо під підставки, будь ласка. Йдеться про підставку під столик чи висувну допоміжну підставку під самою пічкою? Дякуємо.

Питання:Олег (Рожнятів):

Скільки коштуватиме повний набір мас VITA VM13, VM9, PM9

Відповідь:

Олеже, на набори ВМ13, ВМ9 та РМ9 можливі спеціальні умови. Надішліть, будь ласка, ваш контактний номер телефону для обговорення спеціальної ціни

< 1 2
Наші партнери: