Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації
Питання-Відповідь
Обладнання

Питання:Микола Миколайович (Володимир-Волинський):

Де можна взяти технічну документацію на експлуатацію стоматмашинки KAVO Mondial (електрона, механічна і пневматична схема)?

Відповідь:

Миколо, Ваш запит в роботі. На Вашу електронну скриньку надіслано усю необхідну інформацію.Могли б запропонувати інструкцію користувача, а щодо технічних питань рекомендуємо звернутись по телефону до представників сервісного центру 380-32-239-50-00. Дякуємо за Ваш інтерес до обладнання KaVo!

Питання:Сергей Самохин (Минск, Беларусь):

INTRAmatic contra-angle handpiece 14 E 1.003.1108 Можно ли этот наконечник использовать с микромотором KL 701 на установке Е-30 или только с м/моторами: Handpieces without spray for INTRA 181 K and 181 KB only Заказчик просит поставить наконечник для микомотора угловой (с функцией эндодонтического) Михаил Насонов сказал, что этот наконечник подойдет и может устанавливаться на м/мотор 701. Буду призанателен за ответ и прошу ответить лично.

Відповідь:

Cергію, не переживайте. Цей наконечник можна використовувати з мікромотором KL 701.

Питання:Владислав. (харків):

Скажіть будьласка. Чи є у вас у продажі хендібластери Профифлекс? Якщо нема чи можливо дізнатись чи з'явиться чи можливо заказать?

Відповідь:

Владиславе, Хендібластер - це содоструй. Це наш звичайнісінький Профіфлекс. на сайті він є в акційній брошурі - на 4 ст. ціна 600 євро. Є зараз на складі. http://www.inspe.com.ua/upload/enjoy/baners-main/action1404-oblad11.pdf

Питання:Юрій (Ужгород):

Доброго дня. Цікавить стоматологічна установка Kavo Estetika E30. На сайті вказана ціна від 8900 у.о. (акція) за мінімальну комплектацію. В якій саме валюті вказана дана ціна? Чи можливо розрахуватися валютою?

Відповідь:

Юрію, залиште будь ласка свій телефон. І наші фахівці миттєво вийдуть на зв'язок з Вами.

Питання:Володимир (Луцьк):

Скажіть, будь ласка, яка різниця між Kavo amadeus і Kavo Unik? Коли почали випускати Kavo Unik?

Відповідь:

Володимире, обидві установки випускались філіалом фірми Каво в Бразилії і мають різні конфігурації від найпростіших до більш складних. Amadeus – більш старша модель бразильських установок Каво. UNIК – серія установок, які в Україні почали продаватись з кінця 2004 року.

Питання:Andrij (Novovolynsk):

Яка ціна мікроскопа leica m320? Взагалі прайс скиньте на обладнання. Дякую

Відповідь:

Андрію, за цим посиланням http://www.inspe.ua/upload/enjoy/action/2015/action1509.pdf ви знайдете акційні пропозиції на найпопулярніші види обладнання. Зазначені ціни дійсні до кінця листопада. На зв'язку!!!!

Питання:Сергій (Чернівці):

Багато років назад купив у вас установку Kavo Unik. Мене цікавить чи можна замовити комплектуючі, зокрема лампучи весь комплект для освітлення. Дякую.

Відповідь:

Доброго дня, Сергію! Комплектуючі для установки Kavo Unik доступні для замовлення. Запчастнини світильника також. Для отримання детальнішої інформації можете телефонувати на мобільний номер сервісу 0676000297

Питання:Марія (Трускавець):

Доброго дня!скажіть будь - ласка чи проводите ви оббивку стоматологічних крісел(Kavo)? Якщо так то вкажіть ціну та час виконання роботи(і чи міг би майстер приїхати і зробити крісло на місці)? (Крісло просто знаходиться в держ установі на балансі і вивозити його неможна!)Якщо ні - підкажіть де можливо таке зробити у Львові або області!Дякую!

Відповідь:

Маріє! Оббивку замінити можна, але без вивозу установки це зробити не зможемо. Можемо порадити спеціаліста у Львові, який займається заміною обшивок стоматологічних крісел. По телефону зможете з’ясувати додаткові питання. 067-353-3709 Андрій

< 1 2
Наші партнери: