Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації
Питання-Відповідь
Проектування

Питання:станислав (одесса):

Доброе утро! Мною приобретена 2х комнатная квартира в новострое , который сдастся в следующем году,общей площадью 73 кв.м для устройства стоматкабинета из расчета на 3 кресла,по возможности . Существующие перестенки могут быть демонтированы либо выстроены в нужном месте по моему желанию - как бы свободная планировка. Существующий план квартиры со всеми размерами имеется на руках. Вопросы - 1. правильно ли сделан выбор квартиры под кабинет 2. можно ли установить три кресла со следованием технологическим нормам, требованиям,ограничениям и пр. 3. можно ли предварительно увидеть проект кабинета 4.какие правила ,цены и пр.условия на сот рудничество с INSPE ? С уважением, Станислав Сергеевич

Відповідь:

Станіславе, Ваш запит в роботі. На зв'язок з Вами вийдуть наші фахівці.

Питання:Станислав (Днепропетровск):

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, ориентировочную стоимость изготовления проекта стоматологической клиники. Планируется 3 установки с рентген кабинетом, 2 сан. узла, подсобное помещение, помещение персонала, раздевалка, приемная главного врача и холл. Общая площадь 100-150 кв.м. (г. Днепропетровск) Заранее спасибо!

Відповідь:

Станіславе, наші фахівці вже на зв'язку з Вами! Маємо надію, що співпраця буде ефективною! Успіху!

Питання:iura (черновцы):

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, ориентировочную стоимость на визиограф Gendex GXS-700™ цифровий

Відповідь:

Юрію, ціна такого візіографа 4300 євро. Звертайтеся!

Питання:Ивасюк Любов (Бердичів):

Доброго дня! Маємо потребу у проєктуванні стоматологічної клініки на земельній ділянці площею біля 300 кв.м.

Відповідь:

Для того, щоб почати співпрацю, нам потрібен технічний паспорт , щоб оцінити для себе декілька аспектів: розташування приміщення , кількість входів\ виходів , складність , несучі стіни і т .і. Після цього потрібно усім нам попрацювати стратегічно для визначення концепту клініки , Ваших бачень. Для цього потрібно заповнити заявку на проектування ( файл вже надіслано на Вашу електронну адресу) та поспілкуватись . Перший етап- експлікація приміщень- ергономічне розташування основних та допоміжних приміщень в клініці з урахуванням входів\ виходів , освітлення, концепту клініки , також основна ергономіка кабінету , а саме розтащування установки , меблів, дверей і т.і. Другий етап- деталізація- креслення детальних вузлів, а саме: точок комунікацій, електропостачання, зав"язка компресор, помпа, стерилізаційна система. Все , окрім вентиляції. Якщо після отримання проекту , Ви продовжите співпрацю з нами і обладнаєте клініку Каво установками , ренгенологією Джендекс і т.ін.

Питання:Максим (Eнергодар):

Доброго дня! Будь ласка, відповідь Станиславу з Одеси надійшліть також мені, якщо можливо. Я також маю 70 м2. Дякую!

Відповідь:

Максиме, наші пропозиції - у Вас на електронній скриньці! Визначайтеся! Сподіваємося на співпрацю!

Питання:Дмитро (Чернівці):

Доброго вечора. Хочу зробити стоматологічний кабінет у власному будинку. Маю 26 кв.м. це частина першого поверху, має прямий вихід на прохідну частину вулиці.

Відповідь:

Дмитро, залиште свої координати, будь ласка. І наші менеджери зателефонують Вам. Дякуємо! А зараз тезово: 26кв.м. і достатньо, і мало водночас. Все залежить від планування будівлі, що збираєтесь розмістити на цих 26-ти метрах. Для цього оформляється Замовлення на проектування, у якому вказується все, що повинно бути заплановано. Ми аналізуємо і повідомляємо про можливість реалізації такого проекту. Якщо так – висилаюмо рахунок на оплату за проектування – 23 євро/кВ.м проектованої площі. За нормами – площа кабінету повинна бути не менше 14 кв.м. Деякі санепідемстанції допускають розміщення автоклаву в кабінеті і в цьому випадку відпадає необхідність в окремій стерилізаційній. Залишається на все решта (компресорна, туалет…) – 12кв.м?

Питання:Олег (Бровари):

Маю схожі питання як і Станіслав (Одеса). В кінці цього року здається новобудова в одному з нових районів. З інвестором цілимося в 70 кв м неж фонду. Чи можете ви запропонувати проекти відносно даної площі і які умови, ціни і т.д співпраці з INSPE?

Відповідь:

Олеже, вітання! Стандартних проектів у нас немає. Кожен проект створюється згідно з даними конкретного приміщення. Натомість маємо 17- річний досвід і десятки реалізованих проектів стоматологічних клінік та кабінетів. Про наші готові проекти можна почитати на сайт за цим посиланням: http://www.inspe.ua/uk/projects Щодо Вашого звернення. У 70 м2 можна комфортно розмістити невеличку клініку, тільки потрібно знати, що саме Ви хочете бачити в своїй клініці. Вартість проектування 23 Євро/м2 При купівлі в нас стоматологічного обладнання компанії КаВо (Німеччина) буде надана знижка. Для стоматологічних клінік ця знижка часом може покривати витрати на проектування) Детальніше – за телефоном: 032 239 50 00 (Технічний сервіс Інспе)

Питання:Віктор (Київ):

Доброго дня. Планую зробити стоматкабінет в нежитловому приміщенні 54м2 на 2 кабінети по 1 кріслу. Цікавлять три питання)): 1) Чи є законні підстави обійтись від окремої стерилізаційної і обладнати її в одно у з кабінетів (в російських СанПіН така можливість є, чи є така у нас - не знайшов, і на що можна зіслатись, якщо є). 2) Чи є якісь вимоги щодо обов*язкової наявності окремої кімнати для персоналу і її площі? 3) Чи обов*язкова очікувальна з обов*язковим природним освітленням, чи її можна організувати , наприклад, в одному приміщенні з кімнатою для персоналу, наприклад, або роздягальню для персоналу в очікувальній? Цікавить, як завжди, через нестачу площі на другий окремий кабінет, тому треба від чогось законно відмовитись)) Тому цікавить, не тільки, чи зможете Ви зробити такий проект, а й на які пункти документів послатись, при отриманні ліцензії.

Відповідь:

Вікторе, вітання! Насамперед щодо площ - норма на стоматологічний кабінет (ортопедичний, ендодонтія, гігієнічний, дитячий) - 14 м2. - щодо можливості обійтися без окремої стерилізаційної і обладнати її в одному з кабінетів - така можливість існує; - вимоги щодо окремої кімнати для персоналу - таке приміщення є обов'язковим. Кімната персоналу повинна мати площу 8 м2. - Чи обов'язкова очікувальна – ні, з обов'язковим природним освітленням - ні, чи її можна організувати , наприклад, в одному приміщенні з кімнатою для персоналу - ні, наприклад, або роздягальню для персоналу в очікувальній? – так, це можуть бути шафи для верхнього одягу. Проект стоматологічного кабінету ми можемо зробити. Це буде професійна і якісна робота. Перелік необхідних документів - у Вас на скриньці. Сподіваємось на співпрацю!

< 1 2
Наші партнери: