Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Інспе бере участь у 10-й ювілейній виставці Дентал Україна

Інспе бере участь
у 10-й ювілейній виставці Дентал Україна

Виставка «Дентал Україна» - основна подія осіннього бізнес-сезону в Західній Україні. Цього року експозиція відбувається вже вдесяте і компанія «Інспе» як завжди має що запропонувати відвідувачам виставки. Слід зауважити, що ідея створення престижної виставкиу Львові, де будуть представлені провідні стоматологічні світові бренди, показані найсучасніші новинки для роботи стоматологів та зубних техніків, проведено навчальні заходи, на яких виступають провідні українські та зарубіжні лектори, належить саме компанії Інспе.  До слова, Інспе у 2012- му також відзначає ювілей – п’ятнадцятирічння компанії

sklad3d-02.jpg

Традиційно біля стендів, представлених компанією Інспе – багато людей. Відвідувачі можуть провести тут хоч цілий день. Тільки на стенді з обладнанням, де представлено устаткування таких всесвітньовідомих брендів, як KaVo, Gendex, Leica, очі розбігаються від кількості найсучасніших і високотехнологічних новинок.

 IMG_4362.JPG

Ось представники Інспе демонструють переваги мікроскопа від Leica, а вже за кілька хвилин виступом шоу-балета  розпочинається презентація нової установки Е-30 від KaVo.  Відразу ж можна ознайомитися із асортиментом нових стоматологічних наконечників від KaVo та протестувати їх під час живих демонстрацій від представників та запрошених демонстраторів компанії.  Артикулятори Arcus Digma від KaVo також можна побачити в роботі під час демонстрацій на стенді з обладнанням. Цілком нова цьогорічна пропозиція від Інспе – меблі для стоматологічних кабінетів. Ну і, звісно, новинка від Gendex – томограф GXDP-700.  

IMG_4379.JPGIMG_4393.JPG

IMG_4420.JPGIMG_4327.JPG

Для зубних техніків - також маса інформації, зокрема, на стенді Vita, компанії, продукцію якої продає Інспе. Запрошені демонстратори в деталях показують процес виготовлення коронок з кераміки Vita, а представники компанії з Німеччини, Росії, України розповідають про найновіші продукти – зуби MFT, пічки Vacumat для випікання кераміки, пристрій для автоматичного вимірювання кольору зуба Easyshadeта багато іншого. Спеціальні пропозиції, які діють під час виставки та декілька тижнів після неї, дозволяють придбати продукцію бренду за найкращими умовами.

  

  

Представлено на виставці і імплантологічний напрямок компанії – продукцію світового лідера з виробництва імплантатів Straumann. Цей знаковий рік і тут не обійшлося без революційних новинок, адже компанія Інспе вперше на ринку України представила засіб для відновлення тканин Emdogain, який у світі вже є препаратом номер 1 для лікування захворювань пародонту.

Найдовший за протяжністю – стенд, де представлені матеріали, що продає Інспе –від провідних світових виробників – інструменти Hu-Friedy, матеріали для стоматологів  Ivoclar Vivadent, відбиткові маси Kettenbach, бори Komet…Тут не лише відбуваються консультації та продаж, а ще й детальні демонстрації інструментів та матеріалів. Участь у спеціальній лотереї –безпрогашна можливість отримати чудові і потрібні сувеніри від виробників.

  

     

Поруч зі стендами Інспе – лекційний зал, де в перший та останній день виставки проходять цікаві навчальні заходи – круглий стіл для зубних техніків від демонстратора Vita Володимира Мадюді та курс «Сучасний погляд на проблеми в пар одонтології» від Тамари Волінської. Слід зазначити, що основну навчальну програму цьогорічної виставки,  проведення міжнародної конференції «Сучасні тенденції практичної пародонтології» було перенесено із звичного місця проведення, Палацу мистецтв, до залу «Леополіс-холл», зважаючи на особливість цього заходу.

  

І як завжди – Інспе дає можливість перепочити після отриманих вражень, інформації і здійснених покупок. Чай з ромом або кава з коньяком та улюблений з дитинства вафельний торт – чудова можливість зігрітися в прохолодний осінній день.

Результати участі Інспе у виставці Дентал Україна дають підстави оптимістично дивитися в майбутнє, адже реакція відвідувачів підтвердила, що продукти, представлені компанією користуються величезним попитом у стоматологів та зубних техніків, більше того, часто випереджають їхні очікування. Але якісні продукти – лише одна із складових масштабної мети, яку ставить компанія  впродовж усіх 15-ти років перебування на ринку, фокусуючись на якості також в сервісі та навчанні. Досягнення цієї мети – величезна і кропітка робота, яку силами кожного працівника компанії, за допомогою лекторів і демонстраторів здійснює великий колектив Інспе. Отож, до нових зустрічей на стендах Інспе вже у 2013-му році.

 

Наші партнери: