Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Школу практичної пародонтології офіційно відкрито!

Школа практичної пародонтології –
нове слово у практичному навчанні та об’
єднання однодумців.

Школу практичної пародонтології  офіційно відкрито! Проект, який успішно діє в Україні понад рік, офіційно презентували у Львові під час проведення Міжнародної Конференції «Сучасні тенденції практичної пародонтології». Засновниками Школи є директор компанії Інспе Олена Мацех та лікар-стоматолог вищої категорії  Тамара Волінська, які разом з хірургом-пародонтологом Юрієм Обухівським, лікарем-стоматологом, кмн, Ольгою Решетняк та гігієністом Оксаною Ткач також є і лекторами Школи Практичної Пародонтології.

Мета Школи – підвищити рівень  практичної пародонтології в Україні через організацію якісного навчання та розвиток спільноти пародонтологів. Навчання у Школі Практичної Паодонтології – це на 90 відсотків розвиток практичних навичок. Слід зазначити, що навчальні програми від Школи практичної пародонтології вже відвідали близько 300 лікарів і гігієністів з різних регіонів України. Курси проходили у Києві, Львові, Одесі, Донецьку та інших містах.

   

Надихати спеціалістів на особистий професійний розвиток– ось одна із цілей, яку ставлять перед собою засновники та викладачі Школи, а ще  - об’єднати однодумців для професійної комунікації, обміну досвідом і впровадженню нових технологій та методик у практику. Адже для будь-якого фахівця важливо відчувати себе членом спільноти, ділитися своїм досвідом і отримувати інформацію від колег.  

  

Вже зараз Школа практичної пародонтології  активно співпрацює з Асоціацією Лікарів-Пародонтологів України,  Європейською Федерацією Пародонтології, ITI (Міжнародна команда імплантологів) та іншими міжнародними професійними організаціями.

     

Підтримують Школу всесвітньовідомі європейські бренди - Hu-Friedy, IvoclarVivadent, Straumann, KaVo, адже тільки з якісними перевіреними інструментами та матеріалами фахівцю можна досягти відмінного результату.

Міжнародна Конференція «Сучасні тенденції практичної пародонтології» стала своєрідним підсумком роботи Школи за рік. Спеціальним гостем конференції став професор Андре Саадун (м. Париж) – визнаний у світі хірург-пародонтолог, який також провів 2 практичні курси по хірургічній пародонтології для українських лікарів.  Свої теоретичні та практичні модулі під час конференції та практичних занять представили лікар-стоматолог вищої категорії, телісний психотерапевт -  Олена Терентьєва (м. Москва) та викладач Школи практичної пародонтології Тамара Волінська. Понад 80 осіб взяли участь у конференції та ще близько 40 у практичних курсах на різну тематику. А кульмінацією урочистого відкриття Школи стала вечірка, куди запросили усіх учасників Школи – дійсних і потенційних та тих, хто долучився до створення Школи практичної пародонтології.

           

Найближчим часом Школа значно розширить можливості для навчання, запрошуючи знаних у світі практикуючих лекторів для проведення нових курсів. Програма навчання на 2013-й рік активно готується і скоро буде оприлюднена для усіх, хто хоче професійно розвиватися та пропонувати  більше можливостей для своїх пацієнтів. Шукайте інформаціюна сайті компанії Інспе www.inspe.com.uaта сторінці Школи практичної пародонтології у мережі Фейсбук  http://www.facebook.com/perioschool

Наші партнери: