Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Симпозіум Straumann в Україні – подія року для імплантологів

       Яскрава і масштабна подія в професійному світі імплантології – симпозіум Straumann в Україні 2016 – об’єднав лекторів світового рівня, провідних імплантологів з усієї України, різноманіття думок та підходів. День насиченої роботи, шаленого ритму та синергія експертів з Німеччини, Литви та
 України дали новий поштовх для розвитку української спільноти імплантологів, ортопедів та щелепно-лицевих хірургів.
     

       Найактуальніше та найновіше зі світу імплантології, клінічні випадки та рішення по них, нові продукти від Straumann та «діагностика» стану галузі  – ці складові стали основою Симпозіуму.

 

    
      

       Серед лекторів – професор Білал Аль-Навас з Німеччини, лікар-ортопед Егле Віндасюте з Литви та українські імплантологи  – Євген Захаренко  та Артем Дубнов.
      

       Професор Білал Аль-Навас детально зупинився на темі довжини та діаметру імплантату, а Егле Віндасюте акцентувала на тому, що потрібно для кращого клінічного результату.

 

                      
      

       «Це були цікаві і нові думки класних фахівців! Тема зменшення розмірів імплантатів на основі клінічних досліджень та практичного досвіду – дуже актуальна. А ще дискусія довкола того, що первинне – операція чи воскове моделювання. Питань, які ініціювалися на Симпозіумі – безліч!»,
 - говорять учасники події.

 

                 

 

 
      

       Вітчизняні лектори – Євген Захаренко та Артем Дубнов  - детально говорили про клінічні випадки і їх вирішення. Практикуючі імплантологи  відразу відчули настрій і потреби аудиторії, тож діалог був цікавим для обидвох сторін. Учасники задавали багато запитань і часто  самі ставали ініціаторами та модераторами дискусії.

 


      

       Підбиваючи підсумки події, до якої компанія Інспе готувалась кілька місяців, хочеться зацитувати одного із учасників симпозіуму  Романа Нестора:  «Цей Симпозіум дуже цінний тим, що дав не лише нові знання, а й чудову можливість поспілкуватись з величезною кількістю колег, перезнайомитися,
подискутувати, домовитися про співпрацю і зрозуміти в якому напрямку розвивватися. Ну і команда Інспе, як завжди, довела свої унікальні організаційні таланти та здатність об’єднувати професіоналів у стоматології!”

 

                          

Наші партнери: