Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

«Квінтесенція з імплантології та пародонтології»

       «Квінтесенція з імплантології та пародонтології» - знакова подія для стоматогів Європи. Там обговорюються найцікавіші і найактуальніші теми галузі.  Імена лекторів дуже відомі: Антон Скулеан, Карло Тінті, Альгірдас Пуйшис, Алан Романос, Джуліо Расперіні, Сімонас Грібаускас та інші. Цього року у Вільнюсі Україна була представлена як ніколи масштабно - півсотні лікарів-стоматологів з різних регіонів.  

 

 

      

       Це була найбільша делегація з усіх присутніх на Квінтесенції.  Недаремно її вітав оплесками величезний зал.

        Українські стоматологи хочуть вчитися і здобувати передовий досвід європейських колег.  Навіть після завершення другого дня конференції  вони довго не відпускають лекторів, задаючи масу питань.  На спільних вечерях та навіть на святковій вечірці не припиняються професійні дискусії і розмови. 

      

       «Є наука, є клініка і є практика – Квінтесенція завжди поєднує такий формат! Я був на Квінтесенціях у Києві, був колись в Москві, і загалом полюбляю сам формат Квінтесенції, тому що там є глибокі наукові дослідження і завжди є практика.  І в мене якось так склалось, що одразу після конференції пішли пацієнти по тематиці. Можливо я їх раніше не вмів розпізнавати?»  Так міркує про подію, яку відвідав, імплантолог з Івано-Франківська Василь Обідняк

 

                           

      

       Отже, які теми обговорювали на Квінтесенції? Естетика і ще раз естетика – лікарі сфокусовані на красиву і водночас природню посмішку пацієнтів. Тому доповіді Джуліо Расперіні, Сімонаса Грбаускаса  були присвячені тонкощам досягнення естетичних результатів у різних ситуаціях та нюансах. Лікування пацієнтів з пародонтологічним статусом – ще один виклик для стоматологів у всіьому світі і Антон Скулеан, Каро Тінті, Гінтарас Джуоджбалис  представили своє бачення та досягнення у цьому напрямку.

 

                          

      

       Доктор Алан Романос з Лівану просто закохав у себе аудиторію, емоційно розповідаючи про менеджмент м’яких тканин в зоні навколо імплантатів і дійсно вразив слайдами з результатами своїх пацієнтів. «Він буквально творить посмішку, без особливих втручань забирає все зайве і залишає найкрасивіше», -  ділилися один з одним враженнями на перерві українські лікарі.

 

       Можливості та обмеженення під час імплантації в боковій ділянці нижньої щелепи продемонстрував добре знайомий українським лікарям Альгірдас Пуйшис, це його нова тема і про негайне навантаження та аугментацію в цій ділянці почути саме від Альгірдаса було дуже цікаво.  Про кістковий дефіцит і як з ним давати раду в імплантології розповідав Даініус Разукевічус.

 

       «Квінтесенція була дуже потужна, з хорошими, «правильними» темами», - каже спеціалізований торговий представник Інспе Ліна Гуменюк.  

 

      Власне завдяки команді «Інспе» змогли відвідати конференцію та чудово провести час українські лікарі.  Було приємно, коли після конференції кілька днів телефонували учасники і дякували за цікавий захід та незабутню атмосферу.  

 

 

      

       «З лекторів мені найбільше Расперіні сподобався, дуже! В принципі кожна лекція несла нову інформацію. Дещо  я вже слухав на Східноєвропейській конференції , Грібаускаса наприклад, але його можна послухати і ще раз», ділиться враженнями доктор з Рівного Юрій Федорчук .

 

       Кожна доповідь – море нової інформації і можливість порівняти власну практику із тим, що роблять європейські колеги.  А ще такі заходи – море натхнення та платформи, на яких формуються якісна професійна спільнота. Команда Інспе щаслива, що долучається до такого якісного творення.

 

 

 

 

Наші партнери: