Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Inspe Open Air – захід року для професіоналів у стоматології

       Що таке Inspe Open Air? Це не лише можливість придбати найкращі продукти для стоматологічної і зуботехнічної практики за найвигіднішими цінами в році, а й чудово відпочити, не покидаючи міста. Що й зробили майже 3 сотні стоматологів і зубних техніків  4 липня. Сказати, що всім сподобалося – не сказати нічого. Всі в захваті, а ми – втомлені, але задоволені  вже думаємо над майбутніми проектами.  Втім, про все за порядком.

 

                                          

 

     

         «Ми не очікували..», «Як гарно…» «Нічого собі…» - перше, що доводилось чути від гостей, що переступили поріг гостинного «Замку Лева». І не дивно – адже зустрічали запрошених із подарунками, робили фото на пам’ять, а красива територія та різноманіття пропозицій чим зайнятися тут впродовж кількох годин довершували справу.

                           

 

       Близько полудня – у лекторії просто неба починається презентація компанії Інспе. За 18 років роботи на ринку нам є що сказати. Понад 1000 проданих установок, понад 20 тисяч проданих імплантатів,  більше 150 спроектованих клінік -цифри, наведені у презентації вразили навіть нас. Але це ще не все – кількість нових продуктів і брендів, що з’явились за останні кілька місяців, а також їх географія  - стала відкриттям для багатьох.

       Тим часом все більше людей стає на терасі. Майже весь асортимент матеріалів Інспе представлений в цей день для запрошених на Inspe Open Air. Вживу можна побачити і нову установку від Castellini Puma Eli, панорамний рентген від Vatech, наконечники Kavo та NSK та ще багато різного обладнання. Важливо, що по кожному представленому продукту можна отримати детальну консультацію та побачити в роботі.

         

 

 

 

 

 

           

       До речі, зовсім поруч, під деревами розташувались демонстратори – Оксана Ткач та Олена Гоєнко проводять нон-стоп демонстрації із заточування інструментів. А Ігор Грубер на моделях показує відтворення центрального різця та жувальної поверхні бічного зуба. Охочих послухати і подивитися роботу демонстраторів – чимало.

 

 

 

       Ще більше людей збирається на лекції в лекторій. Теми, базовані на практиці, цікаві спікери, легка подача. За якихось 40-50 хвилин можна дізнатись і про менеджмент стоматологічної практики, і нюанси роботи різними матеріалами, і про значення бренду в стоматології.  І лікарі, і зубні техніки знайдуть для себе чимало цікавого.

        

 

      

 

 

 

       Ну, а хто придбав все необхідне або міркує над особливими пропозиціями переміщається на газони. Там розташована лаунж-зона зі смаколиками, холодним вином, співом пташок, зручними плетеними кріслами під сторічними деревами старого парку.

           

 

                                                  

 

  

       Родзинка заходу – боді-арт всім охочим від професійної художниці. Квіти, метелики, пташки і символи  до вечора прикрашають руки, плечі, ноги і навіть обличчя гостей. До речі, у команди Інспе цього разу – особливий, літній дрес-код, яскраві кольори і тату відразу вирізняють працівників компанії.

    

 

 

       Зрештою, не лише одяг, а сильний командний дух, єдина мета і розуміння потреб клієнтів дали можливість втілити задумане. Абсолютно кожен зробив свій внесок у те, щоб Inspe Open Air вдався. Сподіваємось, Вам сподобалось. Дякуємо і до нових зустрічей!

 

 

         

Наші партнери: