Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Українські лікарі відвідали головний офіс КаВо в Бібераху

       Робота головного офісу КаВо в Біберах, екскурсія заводом, ознайомлення з топовими новинками від виробника та  навчання з рентгенології  – цьогорічна зустріч лікарів-стоматологів з головними фахівцями КаВо була особливо насиченою та пізнавальною.

    

       За сприяння Інспе - офіційного дилера КаВо Дентал в Україні, у 2015 році до Бібераху вирушили стоматологи з Ужгорода ( Оксана Мелешан та Руслан Варламов) та Києва (Ярослав Морозов).  Обрали тих лікарів, які планують відкривати власні клініки та  оснащувати їх  стоматологічними установками та окремими рентгенкабінетами.

 

         

 

          Біберах -  містечко, в якому  знаходиться основний офіс КаВо, зустрів українських гостей німецькою чистотою, порядком та казковою атмосферою. Перша зустріч – на заводі КаВо. Стоматологи ознайомились з  процесом виробництва турбінних та спеціалізованих наконечників, переконались, що їх збирають в суперстирильних приміщеннях з обмеженим доступом , де навіть фотографувати заборонено. Всі наконечники КаВо одразу тестують на шум, витривалість та ретельно перевіряють якість.  Працюють на підприємстві виключно  німецькі спеціалісти.

       

        Учасники поїздки одними з перших побачили новинки серед наконечників від КаВо та порівняли їх з аналогічними виробами від конкурентів. Фішка від КаВо – тестування турбіни на ефект зворотнього всмоктування рідини та крові. Всі наконечники серії Експерт та Мастер мають клапан, що не дає крові всмоктуватись назад в інструмент. А це  доводить максимальну безпеку та запобігає  захворюванням як лікарів, так і пацієнтів.

 

 

  

      

       Фахівці КаВо продемонстрували  на прикладі установок серії Естетіка основні принципи Каво Дентал  - безпека для лікаря та пацієнта, гігієна та дезінфекція робочих зон  - серцевини стоматологічної установки,  шлангів, клапанів та інших складових установки.

 

 

       Другий день поїздки – якісне та пізнавальне навчання, лекторами якого стали провідні лікарі з Європи. Для тих, хто цікавився  рентгенологією – «Психологічні аспекти в рентгенології, закономірності формування рентгенівського КЛКТ, зображення , побудова рентгенологічного стоматологічного діагнозу» та   основи практичного використання мікроскопу в різних видах стоматологічного лікування. Йшлося про переваги та ергономіку. Окрім теоретичної частини, була практика – відпрацьовували майстерність на фантомах.

        

       Учасники зустрічі одностайні –  поїздка стала справжньої  скарбничкою  нових знань та досвіду. А отримані сертифікати про проходження курсів від Каво Дентал – ще одним  кроком до професійного зростання.

                                                        

 

Наші партнери: