Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Необмежені можливості: різноманіття брендів + фаховий консалтинг

                                            

       "Усе найкраще, що було потрібно для моєї нової клініки, я зміг придбати в одній, точніше єдиній, спеціалізованій компанії в Україні — «ІнСпе»", — такий відгук нещодавно залишив один із клієнтів «ІнСпе», лікар-стоматолог, який за кілька кроків до відкриття власної клініки.

       Зручність пакетного чи комплексного рішення стає очевидною для все більшої кількості стоматологів. Щоб не розгубитися у можливостях сучасного ринку, потрібні чіткі орієнтири і стандарти, продумана до дрібниць концепція власного прийому та критерії роботи з пацієнтами. Без фахового консалтингу, основою якого є практичний досвід, тут не обійтися. Допомогти сформувати ці орієнтири і водночас дати стоматологам та зубним технікам можливість вибору — одна із цілей «ІнСпе». Досі
компанія могла пропонувати комплексні рішення переважно у преміум-сегменті. З появою її у портфоліо нових брендів,клієнт, який хоче бачити у своїй клініці лише якісний та функціональний продукт, інвестуючи водночас у максимальну віддачу в майбутньому, знайде таку можливість в «ІнСпе».

       Від початку року компанія уклала угоди із чотирма новими партнерами-виробниками. Усі вони — відомі у світі, стабільні та відповідають викликам часу. На сьогодні портфоліо «ІнСпе» справді унікальне, здатне задовольнити клієнтів із найрізноманітнішими побажаннями. Компанія пропонує ще кращі готові рішення «під ключ», які відповідатимуть індивідуальним критеріям окремого стоматолога чи цілої клініки, виходячи з функціональності, оптимальної вартості, престижу чи дизайнерських рішень. Незмінним у будь-якому випадку залишиться одне — висока якість, а заразом — гарантії, надійність співпраці та власна, майже двадцятирічна, історія. Власники приватного стоматологічного кабінету чи клініки із повним спектром послуг знайдуть в «ІнСпе» усе — від проекту, з продуманим та ергономічно розпланованим кожним квадратним сантиметром площі, до витратних матеріалів, які доставлять безпосередньо у клініку. Хірурга чи ортопеда, зубного техніка чи лікаря загальної практики «ІнСпе» забезпечить обладнанням і матеріалами для всього робочого циклу.Не менш цінним, аніж імениті бренди та безсумнівна якість, є досвід зі створення успішних клінік та рівень консультацій і навчальних програм від «ІнСпе». Немає такого сегмента продуктів чи сервісів для стоматологів, у якому компанія «ІнСпе» не була б лідером.

       Основа роботи стоматолога – стоматологічна установка

       Десятки найкращих українських стоматологічних клінік роками працюють з надійними німецькими установками KaVo. Клієнт, який звернеться в «ІнСпе» сьогодні, може обирати не лише серед різних за функціональністю моделей KaVo (від Estetica E30 до Primus та Estetica E50), а й ознайомитися з італійською якістю та шиком.


 

               
       Коли у лютому 2015 р. представники «ІнСпе» відвідали завод концерну «Cefla» в Імолі (Італія), на флагштоку перед головною будівлею майорів синьо-жовтий прапор — українських партнерів тут чекали.

       Відомий у світі машинобудівний гігант у своєму виробництві виділяє стоматологічний напрямок як особливо інноваційний та високотехнологічний. Продукти для стоматологів «Cefla» виготовляє під
кількома брендами, самі ж італійці визнають, що у них на батьківщині найбільшою прихильністю і популярністю користуються установки Castellini, які відтепер в Україні представляє «ІнСпе».

       Саме за впізнаваний італійський дизайн та неймовірну  функціональність ці елегантні і водночас потужні установки люблять італійці та стоматологи багатьох країн Європи. Добре знають Castellini — бренд із 80-річною історією і традиціями — й українські лікарі.

   

       Castellini представлені в «ІнСпе» трьома різними моделями. Цілком нова Puma Eli призначена для тих, хто хоче спробувати якість iталійського бренду. Її опції розраховані переважно на терапевтичний прийом. Легка, елегантна, функціональна Puma Eli сподобається перш за все молодим лікарям, які розпочинатимуть практику з гідною помічницею.

       У Skema 5, що є втіленням традицій Castellini, як і у її «старшої сестри» Skema 6, надзвичайно багато можливостей, що приваблюють лікарів у всьому світі. Установки ідеальні для хірургів, адже мають вбудовані скейлери, якими можна розрізати кістку. Такими наконечниками мало які виробники комплектують свої установки. Унікальна особливість установки Skema 6 — вбудований апекслокатор, необхідна опція для ендодонтів, яку рідко представлено в комплекті з установкою, переважно апекслокатор докуповують окремо. Skema 6 — повністю цифрова установка, з великими екранами, де можна побачити дії апекслокатора. Терапевт, хірург чи ендодонт — кожен знайде свою установку серед пропозицій від «ІнСпе».

                                              

       Візіограф – програма-мінімум для кожного стоматологічного кабінету

 

                                                     


       Зараз важко уявити навіть найменшу клініку, де немає рентгендіагностики. Щонайменше радіовізіограф — must have щоденної практики стоматолога. Цей напрямок «ІнСпе» розвиває давно і успішно, українські клініки обладнані як багатофункціональними стаціонарними комп’ютерними томографами, так і візіографами від Gendex, який компанія «ІнСпе» представляє в Україні.

       Корейська компанія «Vatech» належить до тих амбітних гравців на ринку рентгендіагностики, яким за 10 років існування вдалося досягти топових позицій серед численних конкурентів. Компанія займає 5-те місце у світі серед виробників 2D і 3D рентгенів і зупинятися на досягнутому не збирається. Унікальність «Vatech» у тому, що абсолютно всі комплектуючі, аж до найдрібніших деталей, для своїх апаратів компанія виготовляє на власному виробництві. Новинка, яка на цьогорічній виставці у Кельні вразила всіх — перший у світі гнучкий візіограф. Знайомство з «Vatech» компанія «ІнСпе» пропонує розпочати зі «смартфона для стоматолога», візіографа EzSensorP з
програмним забезпеченням EzDent-i, який поєднує в собі діагностику і консультування. Якість знімків — бездоганна, але те, що лікар може робити з ними далі, просто вражає.

       Багатофункціональне і водночас просте у використанні програмне забезпечення дозволяє виміряти глибину каналу зуба, з його допомогою можна переглядати і панорамні знімки, і фото та відео з інтраоральної камери. А також здійснити симуляцію встановлення імплантату — підібрати, побачити у відеорежимі процес встановлення. Додаткова опція EzCodi дозволяє візуалізувати для пацієнта понад 250 лікарських процесів ще до того, як будуть проведені маніпуляції.

  

       Яскраве втілення південнокорейського цифрового світу — унікальні розробки компанії «Vatech» — допоможе стоматологові наочно і легко мотивувати пацієнта до лікування.


       Порядок, ідеальна гігєна та бездоганний стиль у Вашому кабінеті


       А от чого досі бракувало українським лікарям для ідеального стоматологічного кабінету — це
висококласних меблів. Найчастіше доводилось замовляти шафки і тумби для безлічі необхідних
речей у меблевих компаній, що обслуговують побутові потреби. Втім вимоги до гігієни зростають, українські стоматологи прагнуть не лише естетики, а й безпеки та максимальної ергономіки. Бренд Saratoga — еталон у меблевому дизайні для медичних закладів. Але італійці не були б італійцями, якби до бездоганної якості конструкцій та неймовірної ергономічності не додали притаманного їм стилю.

                                                    

 

       Компанія «Saratoga Dental» вже багато років співпрацює з гігантом дизайнерської думки, фірмою «Pininfarina», засновник якої прославився розкішним дизайном автомобілів Maseratti, Rolls-Royce, Ferrari. Меблі від «Saratoga Dental» служать не лише десяткам тисяч лікарів у всьому світі, ними обладнані навчальні центри європейських медичних університетів.

                             

                                                    

       Основа меблів — максимальна гігієнічна безпека. Усе продумано так, що дезінфекція поверхонь та прибирання приміщень мають відбуватися якомога легше. Ергономіка пронизує кожен блок — від модуля з висувним лотком до невеличких шафок для масок, рукавичок у формі метелика для кабінетів з дитячим прийомом. Виробник пропонує меблі не тільки для кабінетів лікаря, але й для стерилізаційних та хірургічних. Важливо, що будь-яке замовлення клієнт спочатку побачить у 3D-проекції, йому наочно, детально продемонструють як виглядатиме кожен квадратний сантиметр робочого простору.       Меблі Saratoga можна розподілити на три категорії — дизайнерські від «Pininfarina»,
високоергономічні та функціональні. Кожна із категорій передбачає різні види кріплень (суцільні, на ніжках, кріплення до стіни). Незалежно від обраної категорії, меблі від «Saratoga Dental» стануть великою зручністю для роботи лікаря та окрасою будь-якого кабінету.

                                    
 

       Найпопулярніші в світі  наконечники – тепер в Інспе

       Вічна конкуренція між німецькими та японськими виробниками, наприклад, в автомобільній галузі, сприяє покращенню якості. Ця паралель актуальна і для виробників наконечників.

    

       У своєму портфоліо компанія «ІнСпе» до прославленої на весь світ якості наконечників KaVo додає популярність японських NSK. Роботу з новими дилерами японський виробник стоматологічних наконечників NSK завжди розпочинає обережно. Сімейна компанія, що є світовим лідером з виробництва наконечників, суворо дотримується традицій, однією з яких є бездоганна якість. Саме тому виробництво зосереджено на одному заводі, в Японії.

       Однак парадокс у тому, що саме наконечники цього бренду найчастіше підробляють. Аби уникнути підробки, купувати стоматологічні наконечники NSK слід тільки в офіційних дилерів, які підтримують імідж бренду і якість продукції. Співпрацю з «ІнСпе» японський виробник починає з приладів для хірургії, зокрема фізиодиспенсера SurgicPro, адже компанія давно відома розвитком і підтримкою саме хірургічного напрямку в стоматології.

   

                                                            

       Наконечники NSK — знахідка для стоматологів, які відкривають власну практику і хочуть розпочати з найкращого.

                                                      
      Виробник постійно стежить за тенденціями на ринку, тонко відчуває його потреби. Сервіс — ще один наріжний камінь філософії NSK, тому обслуговувати наконечники можуть лише сертифіковані інженери, які також повинні навчити лікаря правильно користуватися приладами та інструментами.

       Що все це означає для стоматолога?

       Лише те, що вибір варіантів для організації власної практики суттєво збільшився.

                        

 

       В «ІнСпе» лікар-стоматолог отримує повністю обладнаний стоматологічний кабінет, де будуть найкращі на ринку установки KaVo або Castellini, укомплектовані німецькими (KaVo) чи японськими (NSK) наконечниками, рентгенобладнання від корейського виробника «Vatech» чи німецького «Gendex», італійські медичні меблі, імплантологічна система Straumann, інструменти Hu-Friedy, композитні матеріали («Ivoclar Vivadent») і відбиткові маси («Kettenbach»), бори Komet та навіть рукавички, нагрудники, слиновідсмоктувачі і ще тисячі дрібниць, необхідних у щоденній роботі.

       Зубні техніки зі спектром продукції компанії «Vita» також забезпечені найкращими масами та блоками для прес-кераміки. Варто згадати, що сертифіковані сервісні інженери «ІнСпе» вже
готові обслуговувати ширший спектр обладнання, адже пройшли навчання у сервісних центрах компаній «KaVo», «Castellini» та «Vatech». Нові можливості, ідеальне за якістю та різноманіттям
портфоліо брендів, якісний сервіс та консалтинг найвищого ґатунку — ось що сьогодні можна знайти в «ІнСпе». Той, хто скористається таким справді унікальним набором пропозицій, збереже час та отримає перспективу швидкого розвитку.

                                       

       Хірурги та ендодонти будуть у захваті від роботи мікроскопа Leica — унікального за своїми характеристиками, розробленого спеціально для стоматологів, а найвищий рівень безпеки пацієнтів
гарантовано завдяки сучасним автоклавам та термодезінфекторам від «Melag». Власнику клініки не потрібно шукати окремо проектанта, постачальника обладнання та меблеву компанію. Готове рішення з оптимальним набором опцій запропонують у кожному конкретному випадку.

 

       Адміністратору клініки не потрібно проводити півдня при телефоні, щоб у десятка різних компаній замовити по одному продукту. Усе можна замовити в «ІнСпе» — тисячі позицій на складі,
відпрацьована логістика дозволяють забезпечити стоматолога усім необхідним.

Наші партнери: