Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Егле Віндасюте провела навчання для українських стоматологів

     Егле Віндасюте – це поєднання молодості, краси і високого професіоналізму водночас. Вона магнетично діє на аудиторію і не лише тому, що ця аудиторія складається на 90% з чоловіків, а тому, що може дати прості відповіді на складні запитання.  Чітко, легко, весело. На день  Егле  приїхала з Литви, де працює ортопедом у добре відомому українським стоматологам   Вільнюському імплантологічному центрі,  щоб взяти участь у засіданні ІТІ Study club Lviv і прочитати лекцію «Цементна чи гвинтова фіксація. Сучасний погляд на проблему.»

 

 

    

     Для українських лікарів важливо розуміти, куди рухається стоматологічна ортопедія.  Литовці давно і активно використовують техніку гвинтової фіксації для ортопедичних конструкцій на імпланататах, бо клінічно доведено, що  при такій фіксації периімплантити та інші побічні ефекти виникають рідше.  На клінічних випадках, багато з яких були досить складними, Егле Віндасюте показала, що метод гвинтової фіксації дає дуже хороші результати.

 

                      

    

       Ось що каже про навчальний курс лікар-ортопед  з Тернополя Роман Куць: «Було кілька нових моментів, які почув. Цікавим було шинування трансферів футаром – з чого воно робиться. Гарна лекція, гарний лектор. Якість матеріалу була на висоті, були корисні речі, які можна застосовувати у практиці.»

 

    

       Егле сипле жартами і вміє ненав’язливо подавати матеріал. Відео про двох беззубих рибалок та інші веселі ролики змусили посміхнутися багатьох. Також чіткі відповіді на найрізноманітніші  питання лікарів з їхньої клінічної практики та конкретні поради продемонстрували багатий клінічний  досвід ортопеда з Литви.

    

       А ще Егле Віндасюте дала українським лікарям дуже важливу рекомендацію з власного досвіду – хірург і ортопед – це команда, їхня співпраця має бути максимально тісною, тоді і результат буде якнайкращим.

    

       Тематику лекції  продовжували обговорювати і на засіданні ІТІ Study Club,  де було ще більше питань і відповідей на них.

 

                    

Наші партнери: