Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

IDS 2015 - інтерв'ю з Оленою Мацех

     Міжнародне стоматологічне шоу (IDS) у Кельн  – виставка, що задає тон у дентальній індустрії у світі на найближчі 2 роки. З кожним роком виставка зростає, а виробники намагаються вразити відвідувачів все технологічнішими і сучаснішими продуктами. У 2015-му IDS був подібним до космічного шоу – стільки інновацій, мультимедійних ефектів, вражаючих технологій «атакували» відвідувачів з декількох тисяч стендів. Директор Інспе Олена Мацех впродовж кількох днів оглядала новинки. Її враження – у бліц-інтерв’ю.

 

    -  Які тренди у розвитку стоматології на найближчий час були найбільше виражені під час IDS?

 

     Якщо коротко,  то основний тренд - "Цифрова стоматологія"!  Інтраоральні сканери представили як великі гравці –  такі як 3 Shape, Sirona, так і нові невеликі компанії– італійські, американські, корейські. Як на мене, особливої уваги заслуговує сканер DWIO від компанії Dental Wings. Його особливість – це інтуїтивний екран, який реагує на рухи та не потребує дотиків до клавіатури чи монітору, наконечник у формі звиклої турбіни, тобто тонкий, легкий та зручний,  з вбудованими 5 – ма  3D сканерами, що робить процес сканування дуже швидким. Система повністю відкрита, дані можуть бути інтегровані у будь-яку ортопедичну систему. Окрім сканерів, безліч 3D принтерів, CAD/CAM машин та інших цифрових аксесуарів. З впевненістю можна сказати, що в найближчі роки стоматологія зміниться кардинально і до цифрового світу ми маємо бути готові як ніколи!

 

 

- Що нового продемонстрували виробники, яких представляє Інспе в Україні, під час Кельнської виставки?

 

Straumann представив нову лінійку імплантатів BLT, конусного дизайну, при цьому зберігаючи основні переваги системи – Roxolid, сплав титану та циркону, який міцніше ніж звиклий титан та поверхню SLActiv, відому своїми високими остеоінтеграційними властивостями.

 

                        

 

     Всі ортопедичні компоненти та з’єднання залишились без змін, отже діючим користувачам слід буде лише додати свердла і нова система буде для них повністю доступна без додаткових інвестицій. Для нових користувачів, прихильників негайного навантаження, нові імплантати стануть унікальною можливість долучитися до світу Straumann. До речі, на стенді було продемонстровано унікальне відео, на якому СЕО компанії був прикріплений до стелі догори ногами лише на з’єднанні між новим імплантатом та абатментами Straumann (все на чотирьох :)) https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fHhaVijg5us

     Переконатись, що це не фейк можна тут:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hzxw9mbiz0k

 

     Ivoclar вкотре здивував новими адгезивними системами та супер сучасним стендом.