Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Протезування на імплантатах Straumann та платформа Variobase

     Сам на сам з клієнтом. Індивідуальний курс для зубного техніка з Одеси Кирила Столярова – унікальне навчання, яке провела майстер-технік Тамара Лудан. Тематика «Протезування на системі імплантатів Straumann та використання платформи Variobase в ортопедичній  практиці». 

    

     Впродовж 12-ти годин лектор і єдиний учасник крок за кроком опановували як теоретичні, так практичні нюанси ортопедичної роботи із системою дентальних імплантатів Straumann.

 

 

    

     За допомогою системи кольорового маркування імплантатів їх легко класифікувати і підібрати до кожного з них абатмент.  Ознайомитись із усім спектром ортопедичної продукції Straumann Кирило міг «вживу», разом з лектором підбираючи абатменти, які підходять до тієї чи іншої клінічної ситуації.

    

     Важливим блоком навчання був аналіз помилок, які допускали у своїй практиці лікарі, а згодом зубні техніки – лектор демонструвала їх на екрані.

 

             

    

     Розглядалися на курсі і різні етапи протезування, а також виготовляли тимчасовий абатмент для слизової, моделювали воском.  

    

     Однією із найцікавіших частин курсу стала робота з унікальною платформою Variobase від Straumann. З її допомогою можна виготовити будь який індивідуалізований абатмент з новітнього матеріалу i-циркону.

    

     Основний висновок, який був зроблений після навчання – лікар і зу,ний технік мають тісно співпрацювати ще на етапі планування імплантологічного лікування, якщо технік береться до роботи коли імплантат вже встановлено, виправити щось може бути запізно.

    

     Компанія Інспе готова і надалі організовуватиме такі навчання – ефективність індивідуального курсу по цій тематиці дуже висока, адже з допомогою досвідченого лектора знання і навички, що здобуваються місяцями, можна отримати за день.

 

Наші партнери: