Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Українські лікарі побували на навчанні від Straumann в Базелі

    

     Базель був особливим. Навчання від Straumann – це завжди якість в організації і дуже корисні практичні знання, які лікарі можуть відразу застосовувати у своїй роботі. Але цього разу, а це вже вчетверте Інспе пропонує лікарям навчання «Естетичне протезування на імплантатах»  у цьому красивому швейцарському місті, панувала якась особливо дружня атмосфера і 24 учасники групи з різних регіонів України змогли сповна насолодитися гостинністю  Straumann.

         
 

     Завод, на якому роблять найкращі у світі імплантати і на якому учасники групи побували на екскурсії, недаремно розташований у місцевості, де багато століть поспіль живуть швейцарські годинникарі. Точність, потрібна при виготовленні годинникових механізмів застосовується і для виготовлення імплантатів, цю і не тільки рису власники заводу дуже цінують у своїх працівників.

     Саме навчання – це два інтенсивні дні як теоретичних, так і практичних занять.  Тільки заради одного лектора – Бруно Шмідта, хірурга-стоматолога зі світовим іменем, одного із засновників ITI, знаного науковця варто відвідати такий курс. Бруно Шмідт бере участь у розробці, тестуванні нових продуктів  для дентальної  імплантології, а також проводить клінічні дослідження на основі багаторічних спостережень пацієнтів з імплантатами.  Особливість цьогорічного навчання – українські лікарі працювали з новою продукцією Straumann, тільки недавно зареєстрованої на українському ринку.

   
 
 

     Лікарі дізналися про нові рішення від Straumann,  4 міліметрові  імплантати – вихід  для беззубої щелепи. Бруно Шмідт надав багато інформації з власної практики, обговорювали можливості виходу із клінічної ситуації з беззубими пацієнтами . Не менш цікавою була сесія, на якій йшлося про встановлення абатментів.  Лікарі мали можливість дізнатися про нові абатменти Variobase,  а на практичній частині вправлялися з індивідуалізацією трансфера, зняттям відбитків, виготовленням тимчасової коронки на імплантатах прямим методом.

     Під час всього навчання наголос був зроблений на унікальний матеріал Roxolid, з якого виготовляються абсолютно всі види імплантатів Straumann.  Дуже важливим також є те, що абатменти під імплантати  мають бути оригінальними.  Тільки якісні, оригінальні складові як хірургічної, так і ортопедичної частини лікування гарантують найкращий результат для пацієнта і для лікаря.  Це підтвердив і Бруно Шмідт, такий же висновок зробили і учасники.

 
   
                     
 
    

     Такі поїздки – це не лише корисне навчання, а й спілкування з колегами, друзями, представниками компанії-виробника та офіційного дилера  в неформальній обстановці.  Цього всього також не бракувало – осінній Базель тішив погодою, швейцарське фондю та інші традиційні страви смакували всім, а жарти, історії та просто присутність колег створювали приємну і затишну атмосферу. 

 

Наші партнери: