Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

На Інспе відзначили 17-річчя!

     Активний відпочинок на природі, пісенні та кулінарні конкурси, змагання команд та неймовірно дружня атмосфера - так на Інспе відзначили 17-річчя компанії.

 
    

     "Уродини Інспе ми традиційно відзначаємо в перший місяць літа. Напевно червень спонукає до такого сонячного та теплого святкування, без краваток та занудних  промов", - кажуть в компанії .


    

     Цьогоріч для забави обрали заміський відпочинковий комплекс з гарною природою, озерами та затишними альтанками. Формат -  молодіжний і змагальний, як годиться тим, кому щойно виповнилося 17. "Поділилися на чотири команди, представники кожної обирали собі назву та керманича. "Бременськими музиками" опікувався Олег Музика, ніжними "Ромашками" Юрій Войтишин, "Інспачі" обрали за головну Наталію Лисик, керманичем "Кульбаб" стала Оля Теслюк. Поміж собою змагалися в мистецтві співу та майстерності приготування їжі. Серед членів жюрі - директор  Інспе Олена Мацех та  наші друзі з Львівського кульїнарного клюбу "Zdorowja i spokij". Конкурси захопили усіх учасників, тож справедливим був вердикт суддів - перемогла  дружба", - розповіли організатори свята.


    

     Компанія Інспе дякує працівникам за дружню і душевну атмосферу, а своїм партнерам, клієнтам та друзям за те, що впродовж цих років були з нами.

             

Наші партнери: