Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Лікарі стоматологи ознайомились з новинками KaVo

     Як обладнати сучасну клініку за розумні гроші, але так, щоб працювати довгі роки і не задумуватись про зміну обладнання чи постійні ремонти? Це цілком реально з новинками від Каво. Цей всесвітньовідомий європейський виробник, підлаштовуючись під реалії сучасного ринку і водночас не йдучи на компроміс із якістю продукції, робить все, щоб стоматологи мали задоволення від роботи, а їхні інвестиції були вдалими в далекій перспективі.

     Конкурувати в нинішніх жорстких умовах можна тільки якістю. Лікарі-стоматологи зі Львова та інших регіонів, які зібрались на запрошення компанії Інспе у новій сучасній клініці «Villa Louisa», переконались у цьому на наглядних прикладах.

                         
         «Ось перед Вами установка KaVo E30, це одна із новинок від виробника, якого ми ексклюзивно представляємо в Україні, говорить у своїй презентації менеджер з обладнання Тіна Головань. – У цій клініці установка вже півроку і лікарі від неї в захваті. Німецька якість і точність відчувається у кожній деталі, вигляд має надзвичайно сучасний, а стоматолог та асистент мають можливість ефективно на ній працювати. Пацієнту настільки комфортно, що дехто забуває, що він у стоматологічному кріслі, зрештою, спробуйте самі» - веде далі менеджер. Чим присутні неодмінно користаються. Посмішки на їхніх обличчях говорять, що комфорт – і на місці пацієнта, і на місці лікаря, вони відчули.

 

     Е30 – дійсно стратегічно виправданий крок для будь-якої клініки і все більше лікарів в Україні, які віддають перевагу цій новинці від KaVo,  можуть це підтвердити.
 
     А яка ж сучасна клініка без рентгенографії! Тут слово має гуру в цій галузі Юрій Войтишин, який знову ж таки на конкретних апаратах, встановлених  в клініці, продемонстрував сучасний стан рентгендіагностики. «Найцінніше для стоматолога – практика. Тож ми запропонували лікарям  безкоштовно зробити томографію та оцінити якість 3D знімків, зроблених на апараті GENDEX CB-500 та  наглядно побачити переваги використання програмного забезпечення i-CanVision та  InVivo5. Говорили і про сучасні прицільні рентгени.»

                    

  
 
     Що важливо, каже бренд-менеджер з напрямку обладнання Тетяна Шумлянська, що все обладнання запрошені лікарі змогли побачити в живих умовах клініки,  інтегрованим для щоденної практики, все попробувати, потримати в руках, навіть трошки попрактикувались, а це набагато цінніше, ніж розглядати той чи інший апарат навіть на виставці. Рішення про обладнання своєї клініки побаченим устаткуванням стає більш окресленим, коли розумієш як воно функціонує і який результат дає у колег.
 

Наші партнери: