Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Практичний семінар для лікарів і зубних техніків

Виготовлення безметалевих конструкцій: від препарування до фіксації» - практичний семінар на цю тему об’єднав лікарів та зубних техніків з усієї України. Лектором лікарської частини семінару став Віктор Кобрин, за технічну складову відповідав Максим Мельничук.

 

 

                    

     Кожен із лекторів не лише розповів про свій досвід роботи над безметалевими конструкціями, а й практично продемонстрував ті етапи, які зацікавили лікарів і зубних техніків найбільше. Це справді цінний досвід, коли можна спостерігати за рухами та діями колег, та ще й задавати питання про кожен нюанс, який бачиш у виконанні наживо.

 

   

     В компанії Інспе кажуть, що вперше зорганізували спільну дискусію для практикуючих лікарів та техніків: «Потреба в цій розмові назріла давно. Можливо саме тому ця зустріч стала одним з найуспішніших навчальних проектів за останній час.  Адже більше дізнатись про роботу один одного - означає разом досягти кращого результату для пацієнта».

     Лектор Максим Мельничук вважає, що пацієнт вже хоче бачити набагато вищий рівень, тому тандем «лікар– зубний технік» стає досконалішим.

     Під час семінару учасники  обмінялись досвідом як вони налагодили свою повсякденну роботу, обговорили всі етапи роботи з безметалевими конструкціями та спробували віднайти алгоритм вдосконалення  у цьому.  Зокрема зубний технік зі Стрия Віталій Баб’як розповідає: «Мене як техніка цікавила насамперед лікарська сторона, щоб зрозуміти самому і змогти пояснити потім іншим лікарям,  які наслідки під час виконання технічних робіт мають помилки або недопрацювання лікаря.»

     Доповнює колегу і Роман Куць з Тернополя: « Лікарі і техніки мають кожен свої етапи виконання робіт і нам всім разом потрібно знати про те, що робить колега».

     Загалом учасники і лектори семінару одностайні в тому, що ця зустріч обов’язково повинна мати продовження.

        

 

Наші партнери: