Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Звернення директора компанії Інспе Олени Мацех до клієнтів

     Ми багато чекали від нової влади, але поки-що бізнесу важче, ніж будь-коли раніше. Падіння гривні понад 40% та відповідно зростання гривневих цін на вироби медпризначення було чималим ударом по стоматологічному бізнесу, адже всі матеріали та обладнання для роботи імпортуються з-за кордону.

      Останнє нововведення +7% податку на додану вартість на вироби медпризначення та ліки, яке ми були зобов"язані впровадити з 1 квітня, ставить усіх нас – продавців ліків, лікарів і головне пацієнтів у ще важчі умови. І це як виявляється не кінець…Сьогодні митниця вимагає сплати 20% податку замість 7 %. Без жодних юридичних підстав. Ми робимо та робитемемо все, щоб захистити наші та Ваші права, використовуючи свій досвід та активну громадську роботу.

     Єдиним табу для нас був і залишається "чорний імпорт". Це простий спосіб сьогодні здобути вашу лояльність, не піднімати цін та бути гнучким партнером. Але тоді, всі наші попередні патріотичні заклики, стануть звичайним популізмом.

     Разом з нашими європейськими партнерами – Straumann, Ivoclar, Hu-Friedy та іншими, шляхом різноманітних акцій, додаткових знижок ми готові компенсовувати зростання та за свій рахунок зменшити наслідки "нововведень". Детальніше про самі ціни на сторінці Інспе в Facebook та від наших продавців в оперативному режимі.

     Ось ця графіка яскраво проілюструє як події і рішення останнього місяця вплинули на добробут кожного.

Наші партнери: