Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Всесвітній симпозіум ITI стартує в Женеві 24 квітня

     Найвагоміша подія в світі імплантології – Всесвітній симпозіум ІТІ – проходитиме 24-26 квітня 2014 року в Женеві. Подія, на яку чекало професійне товариство стоматологів 4 роки, цьогоріч матиме гасло «Знання – сила».  Зважаючи на потужну наукову програму та імена лекторів симпозіум стане топовою подією 2014 року.

                                    

     Серед основних тем, які обговорюватимуться впродовж трьох днів – «Цифрові технології в дентальній імплантології», « Профілактика та лікування біологічних та технічних ускладнень»  та «Іноваційні підходи і обмеження на шляху досягнення оптимального естетичного результату». В когорті доповідачів фахівці світового рівня, а саме Stephen Chen, David Cochran,Ronald Jung, Dean Morton, Daniel Buser та багато інших.

                     

     Окрім насиченої наукової частини, на учасників чекає вечірка від Straumann, яка  відкриє нові уявлення про те, що таке справжнє шоу. А сюрпризом від Інспе стане унікальна екскурсія "Весна. Вино.Франція", яку ми пропонуємо здійснити перед Симпозіумом. Зголошуйтесь, приєднуйтесь  - ми відповімо на усі запитання і допоможемо з організаційними моментами. Подробиці - за цим посиланням .

 

 

      

Наші партнери: