Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Технічний сервіс Інспе розширює покриття

       Від заходу - до сходу, від півночі - до півдня! Технічний сервіс Інспе розширює географію покриття і відтепер охоплює дев'ять міст України.

        "Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Хмельницький та Черкаси! Стоматологи з цих міст можуть бути впевпевні у оперативності та якості надання сервісних послуг щодо обслуговування та ремонту стоматологічного обладнання KaVo", -  повідомив керівник технічного сервісу компанії Олег Костюченко.

        Нагадаємо, що Інспе пропонує безкоштовну доставку від дверей Клієнта до Технічного сервісу інструментів KaVo для діагностики та ремонту.  Якщо Ви мешкаєте у Львові і вийдете на зв'язок з працівниками техсервісу до 15 години, то цього ж дня до Вас завітає кур'єр. Вам лишеться лише   передати  ЗАПАКОВАНИЙ  виріб  та  супровідний лист у вигляді Замовлення  із описом несправності та  Вашими  контактними даними. Для стоматологів з інших регіонів терміни  доставки інструментів КaVo до Техсервісу теж мінімальні! При  відправці з Західної України та  Києва  ми працюватимемо з Вашими інструментами вже наступного дня, для клієнтів з інших регіонів - за добу - максимум дві.  Одразу після проведення  діагностики з  Клієнтом зв’яжеться представник сервісу для узгодження подальших дій.

 

                     

       Компанія Інспе є відкритою для співпраці з кваліфікованими інженерами з різних регіонів країни.

        Для отримання додаткової інформації про можливість співпраці або контакти регіональних дилерів, будь ласка, звертайтесь до керівника  технічного сервісу Олега Костюченка - (067) 340-44-31, service@inspe.com.ua.

Наші партнери: