Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Інспе - учасник Слобожанського стоматологічного форуму

       21 листопада у Харкові стартує Третій Слобожанський   стоматологічний форум. Компанія Інспе представить на ньому унікальну   програму   від   авторитетних   литовських  лекторів  та ознайомить  з  продуктами від всесвітньовідомих брендів.

          "Осінній холодний Харків зігріють гарячі литовці", - так  жартують на Інспе і додають: "Вперше на Слобожанському   стоматологічному форумі лектори, які водночас є практикуючими   лікарями представлять семінар "Естетика на імплантатах - крок  за кроком".

          Зокрема, лікар-імплантолог, експерт в галузі дентальних  імплантатів та пародонтології Альгірдас Пуісис запропонує до уваги   учасників форуму доповідь на тему:"Складні естетичні випадки - щось  неможливе?". Його колеги Адомас Аускалніс та Раймундас Багдунас   дадуть   відповідь  на запитання   "Що ми повинні знати про окклюзію",  а Наталія Вєріна представить лекцію "Збереження лунки - яка техніка і матеріал оптимальні?"  На  переконання організаторів семінару, ексклюзивна програма від   литовських професіоналів не залишить байдужими українських   стоматологів та стане топовою подією форуму.

Наші партнери: