Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

25 жовтня у Львові - "Сучасні аспекти в естетичній реставрації"


       Лектори, авторитет яких у світі стоматології є беззаперечним, нові та унікальні лекції,  практичні демонстрації та вікторина - 25 жовтня компанія Інспе за   підтримки Ivoclar Vivadent організовує у Львові міжнародну   науково-практичну конференцію "Сучасні аспекти в естетичній  реставрації".

          "Це подія осені в світі української стоматології. Конференція об'єднає авторитетних фахівців галузі і лікарів, які прагнуть підвищувати свій професійний рівень. Лише нові лекції, унікальні   практичні демонстрації і відповіді на усі запитання. Цьогорічна конференція є універсальною і розрахована на досвідчених   стоматологів і початківців, на тих, хто вже брав участь у заходах за   участю лекторів і тих, хто це зробить вперше", - кажуть в компанії Інспе.

          Зокрема, 25 жовтня у Львові викладач міжнародного навчального центру  "Ivoclar Vivadent", кандидат медичних наук Антон Лебеденко представить лекцію на тему "Прямі композитні  реставрації та адгезивні системи. Нові революційні розробки". Слухачі отримають відповіді на запитання Чи справді нанотехнології забезпечують переваги в клінічній практиці та дізнаються про переваги  наночастинок. Окрім того, пан Лебеденко запропонує учасникам  конференції "Навігацію по цементуванню". Під час свого виступу  лектор дасть відповіді на усі питання, пов'язані з цементуванням непрямих реставрацій, систематизувавши підхід до правильного вибору методики та матеріалу.

          Як, коли і на яких етапах лікування використовувати продукти для гігієни та профілактики? Про це говоритиме улюблениця львівських  лікарів, член асоціації лікарів-пародонтологів України, керівник  "Школи практичної пародонтології" Тамара Волінська.

          Ще два лектори конференції - це лікар-стоматолог-терапевт зі Львова Богдан Кметюк та лікар-стоматолог вищої категорії Ігор Грубер з Трускавця. Богдан Кметюк розповість про особливості в роботі з матеріалом Tetric N-Ceram, а  Ігор  Грубер продемонструє особливості застосування композитного матеріалу Empress Direct та поділиться власним довідом в естетичній  стоматології.

        Родзинка цієї конференції - проведення вікторини для учасників. Найменування призів організатори до останнього триматимуть  в секреті, аби зберегти інтригу. А для того, щоб їх виграти потрібно буде лише   уважно слухати лекторів і відповідати на питання.

        Як кажуть організатори конференції, ажіотаж довкола цієї події  неабиякий. Тож якщо Ви ще не зареєструвалися для участі, поспішайте.   Зараз відбувається активна реєстрація!

 

Наші партнери: