Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Вперше в Україні професор Джеймс Рускін провів навчальну лекцію

       Майже  півтори  сотні  стоматологів  з  усієї України стали учасниками Другого  засідання ITI  STUDY CLUB KIEV. Тема зустрічі –« Імплантація і протезування.  Концепція  і ускладнення», доповідач – професор кафедри хірургічної  стоматології  і  щелепно-лицевої хірургії, Привілейований
член  Американської  колегії  хірургів Джеймс Рускін.

      

       «Особа лектора – непересічна. До його думки прислухаються у професійному середовищі. На
рахунку  професора  понад  60  наукових статей, присвячених дентальній імплантології,  науковець  входить  до  основної  групи  ITI  з питань освіти.   Тож   анонсована   зустріч  викликала  неабиякий  інтерес  у лікарів-стоматологів.  19  вересня  конференц-зал був вщент заповнений лікарями,   які   прийшли   почути  лекцію  професора  і  задати  йому запитання»,   -   розповіли   в   компанії   Інспе,   яка  є  одним  з співорганізаторів  ITI  STUDY  CLUB  KIEV. 

 

    

      

       Директор з медичних питань «Стоматологічної   клініки  Доктора  Дахно»  Лариса  Дахно,  яка  була присутня  на зустрічі, так сформулювала свої враження: « Джеймс Рускін –  справжній  науковець  і  тому  побудував свій виступ здебільшого на результатах наукових досліджень. Він переконаний – будь-яка методика в першу  чергу  має  бути  аргументована  науково. І саме такого підходу бракує   українським   стоматологам.   Особисто   для   мене  це  було пізнавально». 

      

       Харків’янин  Святослав  Вантурінов  теж  не  шкодує, що приїхав  до  Києва для участі в засіданні ITI SRUDY CLUB KIEV. «Лектор відкритий  і  це  запорука  успішної співпраці з аудиторією. Проте для
мене  дуже  багато  тез вже були відомими. Професор уточнив протоколи, розставив акценти. Я сподівався, що Джеймс Рускін розповідатиме не про те, як потрібно робити одномоментне наавнтаження, а пояснить навіщо це робити?  Але в нього свій, особливий підхід до багатьох тем».

 

 

      

       Учасники засідання кажуть, що і лекція, і організація події пройшли на високому рівні. Тетяна Вікович-Вдовенко з Києва каже: «Лектор багато розповідав про  свої  клінічні  випадки,  ділився  досвідом, описував нам методи, якими  він  досягав  тих  результатів, показував віддалені результати.
Важливо,  що  я  змогла побачити віддалені результати своєї праці». Її колега Діана Тонаканян теж не розчарована почутим: «В мене дуже хороші враження  і  від  лекції,  і  від  організації  . Лектор був достатньо відкритим,  відповідав  на запитання . Звичайно, певні аспекти про які говорив  лектор,  для  мене  були новими, тому лекція не була пустою».

      

       «Враження учасників є вкрай важливими для організаторів ITI STUDY CLUB KIEV.  Це  дає  можливість  відчути  потреби аудиторії і в майбутньому пропонувати  лікарям саме ті зустрічі і ті теми, які є вкрай важливими для  їхнього  професійного  зростання.  Зараз  ми  вже  знаємо в якому
керунку рухатися далі», - запевнили в компанії Інспе.

Наші партнери: