Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Від дверей до дверей!

       Безкоштовна доставка від дверей Клієнта до Технічного сервісу ІнСпе  інструментів KaVo для діагностики та ремонту - таку унікальну послугу лікарям від вересня пропонує ІнСпе.

        Відтепер, аби надіслати стоматологічний наконечник, мікромотор та  зуботехнічний мотор на сервіс,  достатньо лише зателефонувати за номером  +380-32-239-50-00 та повідомити про  несправність.

 

                                                                   

        Якщо Ви мешкаєте у Львові і вийдете на зв'язок з працівниками техсервісу до 15 години, то цього
 ж дня до Вас завітає кур'єр. Вам лишеться лише   передати  ЗАПАКОВАНИЙ  виріб  та  супровідний лист у вигляді Замовлення  із описом несправності та  Вашими контактними даними.

        Для стоматологів з інших регіонів терміни доставки інструментів КaVo  до Техсервісу теж мінімальні! При відправці з Західної України та  Києва ми працюватимемо з Вашими інструментами вже наступного дня, для  клієнтів з інших регіонів - за добу - максимум дві.

        Одразу після проведення  діагностики з  Клієнтом зв’яжеться  представник сервісу для узгодження подальших дій.


                 

       "Це унікальна програма для лікарів! Найважливіша мета - зекономити  дорогоцінний час стоматолога. Краще надати допомогу ще одному  пацієнту, ніж витрачати години на стояння в корках для того, аби  передати інструменти в ремонт. Та й терміни діагностування і ремонту - мінімальні! Впевнені, що власникам інструментів KaVo сподобається ця  пропозиція", - запевнив  керівник Технічного сервісу ІнСпе Олег Костюченко.

Наші партнери: