Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Довкола стендів ІнСпе на "Медвін-Стоматологія 2013 " - ажіотаж

       Старт найбільшої стоматологічної виставки сезону  "Медвін-Стоматологія 2013" виявився вдалим для  Інспе. Нестандартні стенди компанії відразу привернули увагу відвідувачів  експозиції.  А довкола вітрин з інструментами та матеріалами від  світових брендів - справжній ажіотаж.

 

       

         "Спеціально до виставки ми розробили потужну акційну стратегію для клієнтів. Це подарункові сертифікати,  розіграші, дружні ціни. І не помилилися - з кожною годиною охочих придбати продукцію у нас стає все більше", - діляться враженнями працівники компанії, які 4-7 вересня перебувають у Києві.

         В день відкриття виставки з успіхом відбулась презентація стоматологічної установки E30, після чого для усіх слухачів  відразу відбувся  розіграш наконечника. Щасливою володаркою   суперякісного інструмента від KaVo  стала Наталя Гонсалес з Києва.

 

                           

 

  
 

       Приємні сюрпризи чекали на лікарів і від VITA - великий асортимент продукції та цінні подарунки.

 

                            

         Потішила компанія Інспе і тих, хто цікавиться рентгенографічним  обладнанням та  стоматологічними мікроскопами. Для них було  запропоновано презентацію Віталія Царькова (Москва, клініка "Дентал   Фентезі") на тему "Застосування дентального мікроскопа Leica M320 у
  повсякденній практиці" та демонстрацію можливостей та переваг  томографічних апаратів від Gendex.

 

  
        

       "Першим днем виставки ми задоволені. В наступні дні обіцяємо не   збавляти обертів", - переконують в компанії.

 

Наші партнери: