Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

ІнСпе знає, чим дивувати на "Медвін - Стоматологія 2013"

       Понад 1000 найменувань високоякісних товарів, необхідних   стоматологам у щоденній роботі, якісне різноманіття   рентгенографічного обладнання, безкоштовні консультації та   подарункові сертифікати для клієнтів - це все пропонуватимуть  відвідувачам найбільшої стоматологічної вистаки сезону   "Медвін-Стоматологія" на стендах компанії Інспе у Києві.

         "Впевнені, що цьогоріч ми здивуємо наших клієнтів. І асортиментом, і   несподіваними пропозиціями", - кажуть в компанії.

         4 і 5 вересня у Києві відбудеться шоу-презентація нової установки  Estetica E30, буде представлено перший у світі стоматологічний   мікроскоп Leica 320M, рентгенографічне обладнання 2д і 3д від Gendex   з тест-драйвом програмного забезпечення. А ще - всі серії   стоматологічних наконечників KaVo від Smart до Master, різноманніття   пропозицій від VITA.

 

                       ІнСпе готує ще кілька цікавинок для клієнтів: увесь товар буде розміщено в оновлених вітринах і вся продукція буде як на долонях,   замовлення можна буде зробити за лічені хвилини, а  консультанти   особисто покажуть найцікавіші новинки, запропонують спробувати   інструменти і матеріали в роботі перед купівлею і відразу на місці   отримати практичні консультації фахівців. Консультант Hu-Friedy   Оксана Ткач покаже роботу з інструментами на моделях та навчить правильно заточувати інструменти, а представник Ivoclar Vivadent  Ігор Грубер наочно продемонструє переваги матеріалів.

 

    

         Спеціальні пропозиції діятимуть для тих відвідувачів, хто витратив   1000 грн на продукцію Hu-Friedy, Kettenbach, Сomet та KaVo.   Подарунковий сертифікат на 100 грн за кожну витрачену тисячу   дозволить суттєво зекономити при купівлі матеріалів. Спецпропозиції   отримають і ті лікарі, хто здійснить купівлю товару на 5000 та 8000   грн.  І звісно VITA вже має скарбничку цінних подарунків для тих, хто   купить її продукцію на 1000 грн.

          Тож до зустрічі у Києві на "Медвін-Стоматологія 2013"!!!

Наші партнери: