Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Склад Інспе став ще сучаснішим і впорядкованішим

Нові стелажі, бокси для дрібного товару  та  спеціальна підлога,  яка запобігає утворенню пилу - таким є тепер наш склад.

 

       

 

  Натхненниками радикальних змін на  складі стали його працівники -  Роман Копитчак, Віталій Буравльов та Ольга Джус. Без зайвого галасу і метушні вони вирішили  самотужки змінити своє
робоче місце  - замінити підлогу та впорядкувати усі складські запаси.  

 

                  

 

                     

 

Як розповів директор складу Роман Копитчак, ініціатива самим змінити  своє робоче місце виникнула кілька місяців тому. "Наші складські  приміщення - скарбниця для стоматологічних матеріалів і інструментів найкраших світових брендів. Тому зберігатися товар має в бездоганних  умовах. Найрадикальніших змін потребувала підлога складу.  Спочатку ми зверталися до різних фірм з проханням встановити спеціалізоване покриття, яке не покриватиметься пилом.  Але оскільки  самі роботи надто складні і затяжні у часі, то кілька разів підрядники  нам відмовляли в проведенні робіт.  Відтак, порадившись, вирішили  спробувати самі замінити звичайну підлогу на спеціальну, без пилу. І  у нас все вийшло! Працювали з натхенням і азартом  - напевно тому  отримали такий результат".

 

            

Та на заміні підлоги працівники складу не зупинилися. Звернулися до керівництва компанії і отримали згоду на придбання боксів для дрібного товару та стелажів. Кілька днів витратили на впорядкування усієї  продукції, яка є на складі

. "Тепер все на своїх місцях, весь товар облікований і цей порядок спростить нашу роботу і допоможе клієнтам  миттєво отримувати свої замовлення", - запевнили на складі компанії.

 

                    

 

Ми дякуємо нашим працівникам за ініціативу і самовіддану працю і маємо всі підстави пишатися нашими новими складськими приміщеннями!
 

 

 

Наші партнери: