Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Радослав Ядах: "Рентгендіагностика допомагає уникати помилок"

       Три  десятки  лікарів  і власників стоматологічних клінік відвідали 17 червня, у  Києві,  презентацію  польського  лікаря-хірурга,  власника клініки  «Dental  Salon» Радослава Ядаха «Організація рентгенологічної діагностики   в  стоматологічній   клініці».

                             

        Актуальність  теми  та беззаперечний авторитет лектора стали запорукою успішності  та ефективності зустрічі. Основну частину презентації було присвячено важливості рентгендіагностики в практиці будь-якого лікаря, незалежно  від  його  спеціалізації.  «Без  рентгендіагностики  робота будь-якого   лікаря  приречена  на  помилки.  Для  успішної  роботи  з пацієнтами  як  мінімум  в стоматологічній клініці має бути прицільний рентген.  І  лише  маючи в арсеналі і прицільний, і панорамний рентген можна говорити про якісну діагностику. Завершить комплект комп’ютерний томограф. Розумію, що далеко не кожна клініка може дозволити собі таке дороге обладнання, тому важливо налагодити співпрацю з тими клініками, де воно є», – звернувся до учасників презентації Радослав Ядах.

      

       Польський фахівець переконаний, що кожен тип рентгендіагностики має як свої  плюси,  так  і  мінуси.  Тому кожен лікар має обрати те, що йому оптимально  підходить в щоденній праці. Особливий захват в українських лікарів  викликав  хірургічний  досвід  Радослава Ядаха і озвучені ним різні  методи,  за  допомогою  яких  можна усунути ту чи іншу клінічну проблему. Який шлях обрати – вирішує кожен доктор залежно від ситуації у  конкретного пацієнта, включаючи і фінансові можливості, головне, що і лікар, і пацієнт мають вибір.

         «Ядах  – це справжня зірка рентгендіагностики і хірургії. Блиск в очах і   захоплення  людей,  які  прийшли  з  ним  на  зустріч,  вкотре  це підтвердили.  Важливий нюанс – після  зустрічі з Радославом Ядахом, українські   лікарі   відразу   могли   проконсультуватися  з  приводу необхідного   для  їхньої  клініки  обладнання.  Адже  компанія  Інспе пропонує  стоматологам  рентгенобладнання високого рівня, але різне за функціями  і  вартістю»,  -  сказав один з організаторів роад-шоу Юрій Войтишин. 

       

       Тим  часом організатори презентації – компанія Інспе, і сам лектор, натхненні  зустріччю  в  Києві,  вже  готові  до  аналогічної зустрічі  у  Донецьку, де 19 червня відбудеться ще одна презентація на тему   «Організації  рентгенологічної  діагностики  в  стоматологічній клініці».

Наші партнери: