Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Стоматологів чекають на навчання з рентгендіагностики

       Як організувати процес  рентгендіагностики  в  клініці  –  про  це  йтиметься  під час роад-шоу від компанії Інспе, яке стартує 17 червня у Києві. А впродовж тижня аналогічна лекція-презентація відбудеться у Донецьку (19 червня). 

       Максисмум  практичної інформації з менеджменту рентгендіагностики у стоматології лікарі і власники клінік дізнаються від лектора туру – гуру рентгендіагностики, лікаря-хірурга, власника  клініки  «Dental  Salon»  у Вроцлаві Радослава Ядаха.

                           

       Доктор Ядах,   керуючись   своїм   величезним   практичним   досвідом,  дасть рекомендації  з  організації  робочого  процесу,  вибору  обладнання та навчання   персоналу,   особливостей  рентгенографічних  зображень  та передумов  успішної  діагностики  на  їх основі, переваг  та недоліків прицільних  знімків.  Значну частину зустрічі буде присвячено конусній томографії  та  3D  рентгендіагностиці  в  стоматології.

       «Це унікальна акція    для    власників   клінік,   стоматологів   та   фахівців   з рентгендіагностики.  Для  того, аби почути відповіді на усі запитання, які  вас цікавлять, вам не потрібно нікуди їхати – ми приїдемо до вас, -   кажуть  організатори  туру.  -  Впродовж  одного  дня  зустрічі  з Радославом  Ядахом ви матимете можливість почути цінні поради - з чого почати  організацію рентгендіагностики у своїй клініці, чи виправдають себе  інвестиції,  вкладені  у  обладнання,  яке обладнання оптимально підійде  для  клініки, зважаючи на її розмір, спеціалізацію, населений пункт,  в якому вона знаходиться і інші параметри. Як навчити персонал працювати   на   обладнанні,   обробляти   і  розшифровувати   отримані зображення, як мотивувати пацієнтів до проходження рентгендіагностики. Ми  вважаємо, що це безцінна інформація для тих, хто хоче йти в ногу з часом.  Адже  саме за 3D діагностикою – майбутнє стоматології.

       Отже, 17   червня   –   Київ,   19   червня   –  Донецьк.   Реєструйтеся  для  участі у Києві тут, у  Донецьку – тут  .

Наші партнери: