Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Читайки Інспе назбирали слонів на Книжковому форумі у Львова

Діти працівників компанії Інспе та наших клієнтів стали учасниками Сьомого міжнародного дитячого книжкового форуму, який 17-19 травня    2013 року проходив у Львові.

                                     

Читайки Інспе, а саме так ми назвали нашу малечу, перебували у вирі    книжкового форуму в останній день фестивалю, 19 травня  і мали   нагоду долучитися до найцікавіших подій. Це ярмарок дитячих книжок,   виставка екзотичних тварин, презентації книг та зустріч з письменниками.

        

                       

Проте чи не найбільше наших найменших  відвідувачів  зацікавила  творча  частина  фестивалю:  діти  брали  участь у майстер-класах з різних мистецтв, бавилися в  настольні  ігри,  були залучені у конкурсах  та дивилися вистави  -  за кожну активність діти  отримували  наклейку-слоника,  які  потім  обмінювали  на  призи від  організаторів дійства.

                

           

До Читайок Інспе була прикута особлива увага представників форуму. З дітьми працювала спеціально призначений аніматор, якій вдалося створити малечі гарний настрій.

 Нагадаємо, що Інспе є одним з партнерів дитячого книжкового форуму у  Львові. Принагідно дякуємо організаторам топової події в світі української   дитячої літератури, друзям, які були з нами 19 травня і до зустрічі    у наступному році!


       
 
 

Наші партнери: