Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Віра Курочка - переможиця регіонального конкурсу гігієністів

          У фіналі  щорічного Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності «Гігієніст зубний», який відбудеться в листопаді в Одесі Львівську область представлятиме Віра Курочка (клініка «Сімбіотіка»), яка стала переможицею регіонального етапу конкурсу. Новину про свою перемогу дівчина почула під час Східноєвропейської конференції у Львові.

                                                    

       Як каже переможиця, їй довелося подолати два етапи змагань. Під час першого на розсуд журі було представлено доповідь-реферат з висвітленням  клінічного досвіду роботи. Лише після захисту реферату  Асоціація гігієністів України дала зелене світло Вірі Курочці для проходження у другий тур конкурсу,  де необхідно було продемонструвати свої практичні навички. Зокрема, виконати комплекс професійної гігієни порожнини рота пацієнту. До уваги бралися професійна майстерність  лікаря, мануальні навички, ергономіка та мистецтво спілкування з пацієнтом.

                   

       «Як на мене, велике значення мали  інструменти, з якими я працювала. Hu-Friedy – це завжди беззаперечний результат. Стали в пригоді і  знання, які я отримала під час навчальних курсів у Школі Практичної Пародонтології», - зазначила Віра Курочка.

       Компанія Інспе вітає Віру і бажає їй не зупинятися на досягнутому -  попереду фінал в Одесі, переможець якого  отримає в подарунок навчальний курс за кордоном – в Токіо чи Амстердамі.

Наші партнери: