Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Інспе - учасник Східноєвропейської конференції

Інспе представляє KaVo і Straumann на Східноєвропейській конференції

На Східноєвропейській конференції, яка 4-6 квітня 2013 року проходить у Львові, компанія Інспе – у вирі подій. Місце зустрічі давніх друзів та знайомства з новими – стенди KaVo та Straumann, беззаперечних лідерів у світі стоматології, офіційним представником в Україні яких є Інспе.

 

                 

На стенді  Straumann, до речі, золотого спонсора конференції, - нон-стоп демонстрації системи імплантів та приваблива пропозиція на топовий продукт 2013 року – унікальну речовину для регенерації Straumann  Emdogain.  Найтонші деталі  роз’яснюють торгові консільтанти Інспе та практикуючі лікарі-демонстратори. Цікаві пропозиції для стоматологів – від хірургів до гігієністів, чекають і від Hu-Friedy. 

 

                        

KaVo вражає учасників Східноєвропейської конференції обладнанням, без якого неможливо  уявити роботу сучасного імплантолога.  На стенді  - рентгени      на   будь- який   смак   і потреби -  від конусного томографа GENDEX СВ 500 до радовізіографа GENDEX GXS-700 -  найновіші  апарати,  в результативності  і  точності  яких  переконалися  десятки українських клінік. Для тих, хто вже придбав рентгенологічне  обладнання Інспе забезпечує підтримку у навчанні.  На цих фото - лікарі-рентгенологи з клінік, які придбали в Інспе обладнання Gendex слухають практичні поради  від  досвідченого лікаря-рентгенолога з Санкт-Петербурга Сергія Васількова.

 

    

 

Він, до речі, зараз надає консультації на стенді Kavo.

               

 

                     

6 квітня  – ще один день конференції, поспішайте отримати максимум інформації та поспілкуватися з колегами і друзями

 

Наші партнери: