Щоб використати дане посилання будь ласка авторизуйтесь
Перейти для авторизації

Компанія Інспе об'єднує власників томографічних апаратів Gendex

      «Особливості організації робочого процесу 3D діагностики в стоматологічній клініці та практика обробки результатів сканування»  – з лекцією на цю тему перед  власниками томографічних апаратів Gendex  з усієї України виступив лікар-хірург, власник клініки “Dental Salon” ( Вроцлав)  та першого в Польщі томографа Gendex CB-500  Радослав Ядах. Ініціатором такої зустрічі стала компанія Інспе, яка вирішила згуртувати своїх клієнтів для обміну досвідом, знайомства один з одним  та отримання нових знань в 3D діагностиці.

       

     «Ідея проведення такої зустрічі є невипадковою. Адже за 3D діагностикою – майбутнє. А знань бракує. Хтось з наших клієнтів послуговується томографами від 2009 року, хтось встановив у своїй клініці цей апарат лише два тижні тому, а в учасників  з Одеси процес монтування томографа почнеться лише за місяць.  Тому аби відповісти на запитання усіх клієнтів,  ми вирішили запросити до Львова справжніх  гуру в цій сфері -  польських та українських фахівців.

                                      

     Гість з Польщі Радослав Ядах ділився з власниками томографічних апаратів Gendex з Києва та Львова, Івана-Франківська та Житомира, Ковеля, Нововолинська та Одеси власним досвідом, радив як ефективніше організовувати робочий процес,  в якому вигляді найкраще отримувати результат та як уникати помилок. Неабияке зацікавлення викликала доповідь  про власний десятирічний досвід 3Dдіагностики в Україні та основні стандарти з використання конусно-променевої комп’ютерної томографії  щелепно-лицевого  хірурга,   лікаря-рентгенолога, власника"Стоматологічної клініки доктора Дахно" у Києві Лариси Дахно», - розповів один з організаторів зустрічі, головний спеціаліст з маркетингу хай-тек обладнання компанії Інспе  Юрій Войтишин.

http://www.inspe.com.ua/upload/enjoy/news/121107/du13.jpg

     Самі ж власники томографічних апаратів Gendex одностайні в одному – 3D діагностика покращує якість лікування пацієнтів та  підвищує статус самої клініки, а інвестування в таке обладнання є ефективним маркетинговим кроком.

     Як сказав Радослав Ядах: «З появою 3D діагностики зникає будь-який сумнів у правильності діагнозу, лишається лише сумнів щодо того, який шлях лікування обрати».

                     

     Такі зустрічі, організовані Інспе, відтепер стануть регулярними і вже на початку квітня відбудеться безкоштовне навчання для лікарів-рентгенологів з клінік, які працюють з томографічними апаратами  Gendex.

 

Наші партнери: